Úvod > Co chcete dělat? > Zámecká restaurace U Blanických rytířů ve Vlašimi
Gurmánská turistika

Zámecká restaurace U Blanických rytířů ve Vlašimi

Zámecká restaurace U Blanických rytířů nabízí příjemné prostředí restaurace v exkluzivních prostorách zámku. Pečlivě jsou zde vybírány ty nejlepší suroviny a produkty světových i domácích výrobců, aby se pro vás stala návštěva restaurace opravdovým zážitkem.
Stylová restaurace se nachází v samém centru města Vlašimi nedaleko bájné hory Blaník. Je přímou součástí vlašimského zámku, který je obklopen nádherným anglickým parkem. V prostorách restaurace je pro vás připraven koutek pro vaše nejmenší, těšit se ale můžete i na funkční krb a v létě na venkovní terasu v prostoru za zámkem, hned vedle letního kina. Prostory restaurace jsou výjimečně vhodné pro svatební hostiny čítající až 80 osob, výjimkou však nejsou ani hostiny v salonku pro cca 10 – 18 osob.

Zámecká restaurace za svou poctivou práci získala několik alespoň pro nás významných ocenění. Je jím především certifikát Czech Specials, certifikát Garance kvality od společnosti Heineken Česká republika a v neposlední řadě také ocenění Zlatá páka od společnosti Sara Lee za stálou kvalitu připravované kávy.

Prostory restaurace U Blanických rytířů nabízejí i pivnici, kde si vychutnáte točená piva Krušovice a sezonně také Heineken a navíc pravidelně jiný pivní speciál ze sezonní nabídky pivovaru Krušovice. Kromě nabídky nápojů jsou zde připraveny nevšední pochoutky a speciality. Prostory pivnice jsou vybaveny audiovizuální technikou, kterou lze snadno připojit k vašemu notebooku a prezentovat tak vaše produkty či školit zaměstnance.

Provozovatel

Restaurace U Blanických rytířů

Zámek 1
258 01 Vlašim
Tel.:
+420 732 878 238
Email:
ublanickychrytiru...
WWW:
www.ublanickychry...
GPS:
49,707401 14,895034
 
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Rodinná cukrárna ve Vlašimi

Rodinná cukrárna ve Vlašimi

Vlašim, Středočeský kraj
Restaurace-Pension Silvie ve Vlašimi

Restaurace-Pension Silvie ve Vlašimi

Vlašim, Středočeský kraj
Kafárna Vlašim

Kafárna Vlašim

Vlašim, Středočeský kraj