Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl > Weisser Sport Centrum
Životní styl

Weisser Sport Centrum

Vyzkoušejte širokou škálu aerobních, posilovacích a protahovacích cvičení ve třech sálech a posilovně vybavené stroji firmy Grünsport. Některá cvičení nabízíme formou kurzů, většinou ale v rozvrhu najdete volně přístupné hodiny.
Snažíme se, abyste se u nás setkali nejen s dnes již klasickými lekcemi a formami cvičení, ale i s novinkami ve světě fitness. Abychom neztratili přehled o trendech v našem oboru, kromě nejrůznějších školení každoročně navštěvujeme domácí a zahraniční fitness festivaly. Z novinek posledních let uveďme např. H.E.A.T. Program, TRX, Pump fx, Gravity, Zumbu, Fitbox, Trampolínky, Kruhový funkční trénink. Hodně se zaměřujeme i na nabídku lekcí z oblasti Body&Mind, hlavně Pilates a Powerjogu. Všechny prostory jsou plně klimatizovány. Vždy jsme velmi dbali na kvalitu nabízených služeb. Instruktoři jsou odborně vyškolení a neustále si své vědomosti rozšiřují. Snažíme se, aby se naši zákazníci u nás cítili opravdu dobře, velký důraz klademe i na vstřícnost, ochotu a příjemné vystupování našich recepčních.

Posilovna je vybavena posilovacími stroji značky Grünsport. Činky nabízíme v rozsahu 1-36 kg. Aerobní zóna zahrnuje běžecký pás a eliptický trenažer značky Technogym, 2x veslovací trenažér Concept II, 2x stacionární kolo Grünsport. V zóně funkčního tréninku najdete závěsný systém TRX, bosu, softball a fitball, medicinbal a boxovací pytel. Pokud máte zájem o sestavení tréninkového plánu, trenér pro vás trénink nejen připraví, ale během tréninku vás i motivuje, koriguje případné nedostatky v provedení cviků, neustále dbá na Vaše správné držení těla, reaguje na Váš momentální fyzický a psychický stav.

V posilovně nabízíme každou neděli večer kruhový trénink pod vedením instruktora (probíhá formou půlročních kurzů – viz kurzy).

Provozovatel

WEISSER SPORT CENTRUM s.r.o.

Hrnčířská 6
602 00 Brno
Tel.:
+420 541 242 769
Email:
info@weissersport...
WWW:
www.weissersportc...
GPS:
49,210250 16,601003
 
Region:
Jihomoravský kraj
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Brno
Tipy na výlet:
Brno a okolí
 

Vstupné

Cena: 100 Kč

Poznámka:1 hod. 100 Kč (Bodystyling, Bosu Mix, Pump fx, Powerjoga, Body Ball, Zumba, SalsaFit). Měsíční permanentka do posilovny (maximálně 1 x 90 - minutový vstup denně), permanentka je nepřenosná 600 Kč.

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Bruslení za Lužánkami v Brně

Mobilní kluziště je určeno zejména pro bruslení veřejnosti, nabízí kvalitní zázemí. V dopoledních hodinách je možné si kluziště pronajmout – pro školní výuku bruslení nebo jako hriště pro hobby hokej. Kluziště stojí v místech dřívejšího slavného Zimního stadionu spjatého s brněnskou Kometou.
Brno, Jihomoravský kraj

Swingový ples v Lužánkách

Chcete se podzimními a zimními večery protančit? Co takhle Swingový ples a móda jako za Velkého Gatsbyho? Big Band Jazz Archiv se na vás těší v SVČ Lužánky – pracoviště Lidická v sobotu 28. ledna.
Brno-střed, Jihomoravský kraj

Papírové Království 2023

Mezinárodní výstava a soutěž Papírové Království se uskuteční po třiadvacáté ve Středisku volného času Lužánky. K vidění budou propracované modely hradů, zámků a jiné architektury, také postaviček, techniky, letadel, MHD, lodí i celých vesnic, měst a obrazů, takzvaných dioramat.
Brno-střed, Jihomoravský kraj

Open House Brno 2023

Šestý ročník festivalu Open House Brno nabídne nejširší veřejnosti prohlídky architektonicky cenných a zajímavých nepřístupných míst v jihomoravské metropoli o víkendu 13. a 14. května 2023.
Brno, Jihomoravský kraj

Řeka Svitava

Řeka Svitava pramení severozápadně od Svitav u obce Javorník ve Svitavské pahorkatině ve výšce 472 m n.m., protéká okresy Svitavy v Pardubickém kraji a Blansko, Brno-město a Brno-venkov v Jihomoravském kraji.
Brno, Jihomoravský kraj

Zážitková střelba ze střelných zbraní v Brně

Nabízíme zařízený a stylový interiér, velký výběr zbraní (pravidelně doplňovaných o žhavé novinky ze světa střelectví) a odbornost našich instruktorů.
Brno, Jihomoravský kraj

Blue Gym – jedno z nejprostornějších a nejlépe vybavených fitcenter v Brně

V současné době představuje Fitness Blue Gym s více jak 800 m² plochy, 13 hodinami denního provozu a 360 dny provozu v roce, jedno z nejprostornějších a nejlépe vybavených fitcenter v širokém okolí.
Brno, Jihomoravský kraj

ArtBar Druhý pád v Brně

ArtBar Druhý Pád je divadelně-hudební podzemní prostor, který vytvořili umělci a přátelé divadla Druhý Pád.
Brno, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Buchta B Brno

Buchta B je nejen snídaňová kavárna v blízkém okolí Lužáneckého parku. Vedou jí tam Tom a Kačka, kteří ji přesunuli z dalekého Skotska zpět do rodného Brna.
Brno, Jihomoravský kraj

Pivovar Moravia v Brně

Pivovar Moravia byl historicky druhý největší pivovar v Brně. Pivovar zanikl ve 30. letech za hospodářské krize. V roce 2016 byla historie vaření piva opět obnovena. Piva moderního Pivovaru Moravia jsou vytvořena dle zcela nových receptur v moderním pojetí výroby českého piva.
Brno-Medlánky, Jihomoravský kraj

Winebary justWINE v Brně

Ve winebarech justWINE stáčí sudová vína z moravských hroznů.
Brno, Jihomoravský kraj

Kavárna Punkt.

Interiér kavárny Punkt. je inspirován minimalistickými hipsterskými kavárničkami a klíčovým prvkem je mořené borové dřevo. Podnik nabízí výběrovou kávu z českých i zahraničních pražíren na espresso i na filtr.
Brno, Jihomoravský kraj