Úvod > Co chcete dělat? > Weisser Sport Centrum

Weisser Sport Centrum

Životní styl
Vyzkoušejte širokou škálu aerobních, posilovacích a protahovacích cvičení ve třech sálech a posilovně vybavené stroji firmy Grünsport. Některá cvičení nabízíme formou kurzů, většinou ale v rozvrhu najdete volně přístupné hodiny.
Snažíme se, abyste se u nás setkali nejen s dnes již klasickými lekcemi a formami cvičení, ale i s novinkami ve světě fitness. Abychom neztratili přehled o trendech v našem oboru, kromě nejrůznějších školení každoročně navštěvujeme domácí a zahraniční fitness festivaly. Z novinek posledních let uveďme např. H.E.A.T. Program, TRX, Pump fx, Gravity, Zumbu, Fitbox, Trampolínky, Kruhový funkční trénink. Hodně se zaměřujeme i na nabídku lekcí z oblasti Body&Mind, hlavně Pilates a Powerjogu. Všechny prostory jsou plně klimatizovány. Vždy jsme velmi dbali na kvalitu nabízených služeb. Instruktoři jsou odborně vyškolení a neustále si své vědomosti rozšiřují. Snažíme se, aby se naši zákazníci u nás cítili opravdu dobře, velký důraz klademe i na vstřícnost, ochotu a příjemné vystupování našich recepčních.

Posilovna je vybavena posilovacími stroji značky Grünsport. Činky nabízíme v rozsahu 1-36 kg. Aerobní zóna zahrnuje běžecký pás a eliptický trenažer značky Technogym, 2x veslovací trenažér Concept II, 2x stacionární kolo Grünsport. V zóně funkčního tréninku najdete závěsný systém TRX, bosu, softball a fitball, medicinbal a boxovací pytel. Pokud máte zájem o sestavení tréninkového plánu, trenér pro vás trénink nejen připraví, ale během tréninku vás i motivuje, koriguje případné nedostatky v provedení cviků, neustále dbá na Vaše správné držení těla, reaguje na Váš momentální fyzický a psychický stav.

V posilovně nabízíme každou neděli večer kruhový trénink pod vedením instruktora (probíhá formou půlročních kurzů - viz kurzy).

Celý popis
Naposledy změněno: 3. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar Moravia v Brně

Pivovar Moravia v Brně

Brno-Medlánky, Jižní Morava
Winebary justWINE v Brně

Winebary justWINE v Brně

Brno, Jižní Morava
Kavárna Punkt.

Kavárna Punkt.

Brno, Jižní Morava