Úvod > Co chcete dělat? > Výlety na paddleboardech
Letní sporty

Výlety na paddleboardech

Paddleboardingu se může věnovat úplně každý a proto jsme si pro vás připravili výlety na paddleboardech po českých řekách.
Berounka – nejoblíbenější vyýlet u zákazníků
Tento výlet na paddleboardu se jezdí v úseku Dobřichovice, Mokropsy a Černošice. Odkud kam přesně bude řečeno před výletem dle stavu vody. Očekávejte od této plavby výlet ve stylu úvodního kurzu paddleboardingu doplněný zábavným programem v podobě her, které vás nenásilně a nenápadně budou po celou dobu zdokonalovat v pádlování. V ceně výletu je půjčení paddleboardu (adekvátní ke stavu řeky a vaší váze), vest na vyžádání, průvodce po celou dobu splutí. Cena 600,- Dítě do 13 let platí o 100 Kč méně

Vltava – TJ Kotva Braník
Vyjíždět se bude z loděnice TJ Kotva Braník. Trasa výletu se odvíji od směru a síly větru, je lepší vyrážet proti větru a vrátit se po větru. Z loděnice se dá vyplout směrem do centra, nebo směrem do Modřan. Výlet se dá doplnit zastávkou na občerstvení (limča, pivo, zmrzka,...). Tento výlet může proběhnout i kdykoliv podle vás ve všední dny, nebo víkend. Minimální počet osob – 3. Maximální počet osob 7. Při počtu 4-7 osob je cena 300 Kč na osobu. V ceně výletu půjčení paddleboardu (adekvátní ke stavu řeky a vaší váze) a instruktáž pádlování se zábavným doprovodným programem.

Výletů máme v nabídce hned několik, toto byla menší ukázka těch, co jsou nejblíž Prahy, nebo v ní. Výlet zvládne opravdu každý, zaškolíme vás a vše vysvětlíme!