Úvod > Co chcete dělat? > Vyhlídkový let balónem - plujte s námi v největším horkovzdušném balonu
Vyhlídkový let balónem - plujte s námi v největším horkovzdušném balonu
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto

Vyhlídkový let balónem - plujte s námi v největším horkovzdušném balonu

Letní sporty
Balón nepotřebuje žádné cesty, letiště, mosty, může létat prakticky kdekoliv. Při jízdě autem, letu letadlem se nemůžete dotýkat vrcholků stromů, utrhnout si při letu šišku ze smrku na památku, pozorovat přírodu, divokou zvěř, domy, města, vesnice, mluvit s lidmi a říci jim, co zrovna prožíváte.

Provozujeme 10 balónů a současně největší balón v České a Slovenské republice. Nenechte si ujít tento nevšední zážitek!

Vyhlídkový let trvá přibližně 1 hodinu dle podmínek na přistání. Na celou akci je však nutno počítat cca 4 až 5 hodin. Létáme v každém ročním období a kdekoliv v ČR, místo startu však nejdříve konzultujte s pilotem.
 
Plujte s námi v největším horkovzdušném balonu v České republice. Velký pasažérský balón až pro 12 osob má objem 7000m³ a jeho užitné vlastnosti se opírají o celosvětový trend maximálního pohodlí a bezpečnosti cestujících. Jako jediný svého druhu brázdí vzdušné moře České a Slovenské republiky. Speciální polstrování pro měkká přistání, rozdělení koše speciální přepážkou pro komfort pasažérů, stínící kryt, který jednak chrání pasažéry před sálajícím teplem hořáků a navíc díky své speciální zrcadlové úpravě umožňuje pořízení „legračních zrcadlových“ fotografií… to je jen malý výčet mimořádných vlastností tohoto nového balónu.

Darujte zážitek! Let balonem kdekoliv v ČR! (Praha, Karlštejn, Konopiště, Český ráj, Brno, Ostrava, Zlín, Olomouc, Pálava, Uherské Hradiště, Hodonín...).

Celý popis
Naposledy změněno: 16. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Na náměstí Buchlovice

Penzion Na náměstí Buchlovice

Buchlovice, Východní Morava
Hotel U Velehradu

Hotel U Velehradu

Velehrad, Východní Morava
Vinařství Jakubík

Vinařství Jakubík

Zlechov, Východní Morava