Úvod > Co chcete dělat? > Centrum balonového létání v Břestku
Centrum balonového létání v Břestku
"> "> DSC_2458.JPG "> IMG_2410.JPG "> "> "> ">
Přidat foto
Letní sporty

Centrum balonového létání v Břestku

Nejmodernější centrum balonového létání v ČR najdete v Břestku na úpatí buchlovských kopců nedaleko Velehradu. Centrum plní několik funkcí – nabízí balónové létání, ubytování, prostory pro školení či oslavy a restauraci.
Dřevěný srub z poctivých klád poskytuje kvalitní ubytování pro 28 osob ve dvojlůžkových a čtyřlůžkových pokojích. K dispozici je dále salonek pro školení či oslavy a restaurace s nabídkou stravování a občerstvení. Tu již nyní využívají cykloturisté na frekventované cyklotrase v podhůří Chřibů.

Penzion restaurant BalonCentrum Břestek u Uherského Hradiště se nachází pod hradem Buchlovem. Je ideální pro firemní akce, teambuilding, konference, relaxační pobyty, rodinné oslavy, svatby a v neposlední řadě vyhlídkový let balonem.

Vychutnejte si domácí atmosféru ve stylovém penzionu s restaurací v útulných 2-lůžkových a 4-lužkových pokojích s veškerým komfortem. O váš apetit se velmi rádi postaráme v naší restauraci BalonCentrum s nabídkou tradiční české kuchyně, ale i zážitkové gastronomie.

Sportovci pak mohou využít aquacentrum (10 km), víceúčelové travnaté hřiště, zorbing, paintball nebo si zapůjčit kola a vydat se na některou z cyklotras, které okolí Břestku nabízí. Milovníci zimních sportů mohou využít přilehlý lyžařský svah (200 m od penzionu) a lyžařské běžecké trasy v okolí.

Balonové létání je vyhledávanou turistickou atraktivitou, která spojuje zážitek z vlastního letu s poznáváním okolní krajiny. Kromě letu balonem centrum nabízí zapůjčení jízdních kol, zorbing a paintbal.

Provozovatel

Balony.eu

BalonCentrum Břestek 316
Balon Centrum
687 08 Břestek
Tel.:
+420 572 547 183
Tel.:
+420 603 155 017
Email:
info@balony.eu
Email:
info@baloncentrum.eu
WWW:
www.balony.eu
WWW:
baloncentrum.eu
GPS:
49,094338 17,355034
 
Region:
Zlínský kraj
Oblast:
Slovácko
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Na náměstí Buchlovice

Penzion Na náměstí Buchlovice

Buchlovice, Zlínský kraj
Restaurant u Buchlovského zámku

Restaurant u Buchlovského zámku

Buchlovice, Zlínský kraj
Hotel U Velehradu

Hotel U Velehradu

Velehrad, Zlínský kraj