!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Apartmány Holiday Třebíč
Apartmány Holiday Třebíč
"> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Ubytování

Apartmány Holiday Třebíč

Celková ubytovací kapacita činí 9 osob. Samozřejmostí je vlastní toaleta, kuchyňka, sprcha, televize a Internetové připojení.
Hostům nabízíme domácí bezstarostné prostředí bez ohledu na to, zda se jedná o  poklidnou dovolenou či pouze krátkodobý pobyt. Snažíme se nabídnout ubytování s důrazem na individuální přístup k hostům.

Apartmány Holiday se nachází ve městě Třebíč. Díky bohaté historii města mohou návštěvníci obdivovat mnoho cenných památek, z nichž ty nejvýznamnější jsou zapsány na prestižním seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO – bazilika sv. Prokopa, židovská čtvrť a židovský hřbitov.

Město a jeho okolí však uspokojí nejen milovníky historie a kultury ale také milovníky přírody – Třebíč se nachází v jedné z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Malebný ráz zdejší krajiny a čistá příroda vytvářejí vhodné podmínky pro relaxaci i aktivní odpočinek v podobě turistiky či cykloturistiky. Město Třebíč je tak místem, kde lze propojit poznávání historických krás s aktivním odpočinkem v nenarušené přírodě.
Zobrazit více

Provozovatel

Apartmány Holiday

Karlovo Náměstí 33/44
674 01 Třebíč
Tel.:
+420 774 059 059
Email:
info@apartmanyhol...
Facebook:
Apartmány Holiday
WWW:
www.apartmanyholi...
GPS:
49,215474 15,882568
 
Region:
Vysočina
Oblast:
Vysočina
Město:
Třebíč
 

Vstupné

Poznámka:Ceník ubytování naleznete na našich webových stránkách www.apartmanyholiday.cz Pro jakékoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat na info@apartmanyholiday.cz , +420 774 059 059

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Akce v okolí

27.1.
Malina Brothers

Malina Brothers

Třebíč, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace U Vaignerů

Restaurace U Vaignerů

Třebíč, Vysočina
Grand Hotel Třebíč

Grand Hotel Třebíč

Třebíč, Vysočina
Adam’s Bistro

Adam’s Bistro

Třebíč, Vysočina