Úvod > Co chcete dělat? > Sportovní rybolov na Gruntě Galatík v Těšánkách
Letní sporty

Sportovní rybolov na Gruntě Galatík v Těšánkách

Soukromý revír Těšánky skýtá pro každého rybáře krásný zážitek z rybolovu, ale také oázu klidu a odpočinku.

Sportovní rybolov můžete na Gruntě Galatík vyzkoušet na dvou rybnících - hornímu o ploše 2 ha se říká František a dolnímu, o ploše 1ha a maximalní hloubkou 2 m, Jan. Revír je bohatě zarybněn především kapry včetně trofejnich kusů, dále pak candáty, okouny, líny a siveny.

U přítoku rybníku František naleznete krytou pergolu kde si můžete přečíst o zdejším živote ve vodě i na souši. Příjemně vás určitě potěší i zdejší hospůdka u Kenta s venkovním posezením blízko rybníka Jan a s výhledem na vodní mlýn, nebo vinný sklípek ležící na kopečku nad rybníkem František.

Součástí Gruntu Galatík je jezdecká stáj, která se stala za šestiletou historii nejvýznamnější drezurní stájí ve Zlínském kraji. Drezura je zde trénována za pomoci českých i zahraničních trenérů a jsou zde pořádána soustředění jezdců za účelem zdokonalení jezdeckého umění. Areál Gruntu Galatík Těšánky disponuje možnostmi k přípravě koní a jezdců všech jezdeckých disciplín, ale i rekreaci, za každého počasí.

Grunt Galantík nabízí také ubytování v pěti nově zbudovaných podkrovních dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (toaleta, sprchový kout). Pokoje mají výhled na místní závodní kolbiště, na rybníky a rozhlednu Zdenička. Pokoje jsou velmi útulné, každý je laděn do jiné barvy. Všechny pokoje jsou velmi slunné, situované na jižní stranu.

Provozovatel

Grunt Galatík s.r.o.

Těšánky 80
768 02 Zdounky
Tel.:
+420 777 658 611
Email:
info@gruntgalatik.cz
WWW:
www.gruntgalatik....
GPS:
49,218620 17,290571
 
 

Časová náročnost

3,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Pod Chřiby

Penzion Pod Chřiby

Zdounky, Zlínský kraj
Penzion na Ranči Milovice v Chřibech

Penzion na Ranči Milovice v Chřibech

Milovice, Jihomoravský kraj
Ubytování na faře v Cetechovicích

Ubytování na faře v Cetechovicích

Cetechovice, Zlínský kraj
Penzion Zlobice u Kroměříže

Penzion Zlobice u Kroměříže

Zlobice, Zlínský kraj