Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Zlobice u Kroměříže
Penzion Zlobice u Kroměříže
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Penzion Zlobice u Kroměříže

Penzion Zlobice najdete v malé vesničce od krásného města Kroměříž. Útulné ubytování si zde užijí rodiny, sportovní oddíly nebo páry hledající romantiku jen ve dvou. Odpočinout si můžete v novém wellness centru přímo v hotelu, nebo si přijďte zahrát bowling s přáteli a posedět ve vinném sklípku.
Penzion Zlobice se nachází jen několik kilometrů od centra krásného města Kroměříž, nazývaného "Hanáckými Athénami".

První ubytovací patro nabízí útulné ubytování pro rodiny, skupiny, pracovní kolektivy, sportovní oddíly, skupiny přátel apod. za příjemnou cenu, odpovídající úrovni Standart. Najdete zde prostorné apartmány pro 4 až 6 osob a jeden i s kuchyňským koutem. Druhé patro nabízí luxusní a moderní apartmány a pokoje pro 2 až 4 osoby (větší i s kuchyňským koutem), s možností přistýlky ve výbavě First Class.

V penzionu si můžete vychutnat relaxaci ve wellness centru, kde se nabízí whirpool,   finská sauna, infra sauna, Kneippův chodník, relax zóna a dopřát si můžete také masáže a zábaly. Dále si lze zahrát také kuželky – k dispozici jsou 2 bowlingové dráhy s UV osvětlením. Vinný sklípek najdete v suterénu penzionu, kapacita je až 16 osob a rádi vám zde uspořádají degustaci vína nebo jiné společenské akce.

Restaurace disponuje nově rekonstruovaným salonkem s 30 místy, s celodenním rovozem, ve kterém může zákazník posnídat,  poobědvat či povečeřet. Personál restaurace pro vás na objednávku zařídí grilování či domácí zabijačku, zajistí hudbu apod.