Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Zlobice u Kroměříže
Penzion Zlobice u Kroměříže
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto

Penzion Zlobice u Kroměříže

Ubytování
Penzion Zlobice najdete v malé vesničce od krásného města Kroměříž. Útulné ubytování si zde užijí rodiny, sportovní oddíly nebo páry hledající romantiku jen ve dvou. Odpočinout si můžete v novém wellness centru přímo v hotelu, nebo si přijďte zahrát bowling s přáteli a posedět ve vinném sklípku.
Penzion Zlobice se nachází jen několik kilometrů od centra krásného města Kroměříž, nazývaného "Hanáckými Athénami".

První ubytovací patro nabízí útulné ubytování pro rodiny, skupiny, pracovní kolektivy, sportovní oddíly, skupiny přátel apod. za příjemnou cenu, odpovídající úrovni Standart. Najdete zde prostorné apartmány pro 4 až 6 osob a jeden i s kuchyňským koutem. Druhé patro nabízí luxusní a moderní apartmány a pokoje pro 2 až 4 osoby (větší i s kuchyňským koutem), s možností přistýlky ve výbavě First Class.

V penzionu si můžete vychutnat relaxaci ve wellness centru, kde se nabízí whirpool,   finská sauna, infra sauna, Kneippův chodník, relax zóna a dopřát si můžete také masáže a zábaly. Dále si lze zahrát také kuželky - k dispozici jsou 2 bowlingové dráhy s UV osvětlením. Vinný sklípek najdete v suterénu penzionu, kapacita je až 16 osob a rádi vám zde uspořádají degustaci vína nebo jiné společenské akce.

Restaurace disponuje nově rekonstruovaným salonkem s 30 místy, s celodenním rovozem, ve kterém může zákazník posnídat,  poobědvat či povečeřet. Personál restaurace pro vás na objednávku zařídí grilování či domácí zabijačku, zajistí hudbu apod.
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 10. 2019
25.9.
28.9.
Zahrada Věžky - podzim 2020

Zahrada Věžky - podzim 2020

Věžky, Střední Morava a Jeseníky
16.8.
Benefiční koncert s Tomášem Netopilem

Benefiční koncert s Tomášem Netopilem

Kroměříž, Východní Morava
8.7.
26.8.
Prázdniny v Květné zahradě v Kroměříži

Prázdniny v Květné zahradě v Kroměříži

Kroměříž, Východní Morava
27.5.
31.8.
Krojované panenky

Krojované panenky

Kojetín, Střední Morava a Jeseníky