Úvod > Co chcete dělat? > Projížďky na koních i kočárem s dvojspřežím u Švihova

Projížďky na koních i kočárem s dvojspřežím u Švihova

Letní sporty
V okolí hradu Švihova si můžete dopřát jedinečný zážitek v podobě projížďky historickou bryčkou nebo v luxusním kočáře. Vybírat si lze z řady možností, ať už chcete vyzkoušet netradiční dopravní prostředek nebo si zpestřit rodinný výlet, a to nejen jízdou, ale třeba i piknikem.
V dnešní přetechnizované době se mnozí z nás rádi alespoň na chvíli zastaví a vychutnají si ten jedinečný pocit z projížďky dvojspřežím impozantních zástupců národního plemene v přenádherném okolí vodního hradu Švihov, který se stal kulisou nejedné pohádky a mnoha historických filmů. Nechte se překvapit silou a energií, kterou na vás koně přenesou. A nebojte se nudy - koně nechodí jen krokem! Odvážným umožníme sedět přímo na kozlíku a vidět svět z jiné perspektivy.

Zažijte relax za zvuku loukoťových kol a klapotu podkov a vyberte si variantu projížďky. Na výběr je několik možností, velmi oblíbené jsou hodinové vyjížďky kolem kamýckých skal (3km od Švihova) nebo půldenní putování s plným piknikovým košem. Nebo co například překvapit seniory prohlídkou okolí hradu, která nenamáhá klouby?
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Irida v Plzni

Hotel Irida v Plzni

Plzeň, Plzeňsko a Český les