Úvod > Co chcete dělat? > Pivovar Stěbořice
Rybníky
"> Rybníky "> Restaurace "> Penzion Stodola "> Dvoulužkový pokoj "> Sociální zázemí penzionu "> Ctyrlužkový pokoj "> Detské hrište "> Detské hrište "> Zahradní výcep "> Koi zahrada "> Kapríci v jezírku "> Koi zahrada vecer "> Koi zahrada "> Vašek s rodinkou "> Restaurace se sálem
Přidat foto
Gurmánská turistika

Pivovar Stěbořice

V areálu bývalého pivovaru z roku 1745 nabízíme příjemné strávení volného času ve stylové restauraci a na zahrádce. Jako jediní vám v naší kuchyni připravíme kulinářské speciality z hovězího masa z našeho chovu. Pro výletníky mme ubytování v útulném penzionu nacházejícím se na okraji lesa.
V naší restauraci s kapacitou 60 míst se můžete občerstvit nejen nápoji všeho druhu, ale především specialitami z hovězího masa z našeho chovu plemene Piemontese, chovaného na pastvinách v podhůří Jeseníků. Vybíráme pro vás ty nejlepší kusy, jejichž maso následně bouráme v naší bourárně a poté vakuově balené staříme po dobu minimálně 20 dní. Takto připravené balíčky masa si můžete také zakoupit do vašich kuchyní.

Za příjemného počasí můžete k posezení využít Koi zahradu a zahrádku před restaurací, ze které vidíte na vaše děti skotačící na dětském hřišti.

Pro firemní a společenské akce máme k dispozici sál s kapacitou 80 míst a menší salónek s kulečníkem.

Pro ty, které nebaví jen posedávat, jsou připraveny dvě retro kuželkové dráhy.
Návštěvníkům, kterým se od nás nebude chtít odcházet je k dispozici útulný penzion Stodola z 16.století s kapacitou 24 lůžek. Po probuzení budete mile překvapení ranní procházkou malebnou přírodou podél Stěbořických rybníků, třeba až k Arboretu.
Zobrazit více

Provozovatel

PIVOVAR Stěbořice s.r.o.

Stěbořice 190
747 51 Stěbořice
Tel.:
+420 777 310 709
Tel.:
+420 727 858 000
Email:
pivovarsteborice@...
Facebook:
Pivovar Stěbořice
WWW:
www.pivovarstebor...
GPS:
49,941246 17,822856
 
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí