Úvod > Co chcete dělat? > Pivní lázně Dolní Bousov v Českém ráji

Pivní lázně Dolní Bousov v Českém ráji

Životní styl
Přijeďte si odpočinout, načerpat nové síly a užít si příjemné chvíle v pivních lázních Dolní Bousov. Pivní lázeň je výborná antistresová terapie vhodná pro duševní odpočinek, relaxaci a prokazatelně zlepšuje imunitní systém organismu.
Pivní lázeň v Dolním Bousově se připravuje ve vaně s teplotou v rozmezích od 37 - 39°C. Nejdůležitější přísadu koupele tvoří pivní kvasnice, koupel je tak kvalitnější, než v nefiltrovaném kvasnicovém pivu. Podporuje regenerační schopnost kůže, celkově zklidní dermatické problémy a psychickou disharmonii. Pivní lázeň se také doporučuje při léčbě lupénky, celulitis a akné.

Kromě pivních koupelí můžete vyzkoušet i jiné relaxační procedury: různé druhy masáží a dalších koupelí (čokoládová, rašelinová či solná) , zábaly nebo infra solnou saunu. Využít můžete rovněž kosmetické služby, solárium, manikúru a pedikúru.

Součástí Pivních lázní je také Pivní galerie, kde lze ochutnat různé druhy piva např. kvasnicové, borůvkové, malinové, medové, světlé (od 10 do 24°), řezené, tmavé, višňové, švestkové, English, irské... a další druhy.

Ubytování je možné v nadstandardně vybavených pokojích v prvním patře Pivních lázní. Všechny prostory jsou nekuřácké a jsou vybavené WiFi připojení k internetu, vlastní koupelnou a plně vybavenou kuchyní.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019