Úvod > Co chcete dělat? > Medical Wellness Clinic v Lázních Bohdaneč

Medical Wellness Clinic v Lázních Bohdaneč

Životní styl
Medical Wellness Clinic v Léčebných lázních Bohdaneč nabízí nejen svým klientům, ale i široké veřejnosti moderní a zajímavé metody alternativní léčby a terapie podle nejnovějších trendů. Alternativní východní léčebné postupy se tak propojují s klasickou západní medicínou.
Když je duše nemocná, tělo lze jen těžko uzdravit. Tak by se stručně dala charakterizovat filozofie celostní medicíny či psychosomatiky, oboru, který v zdravotních obtížích hledá i jiné, než čistě biologické příčiny. Při celostním přístupu se lékař kromě fyziologických faktorů zaměřuje také na psychosociální rovinu pacienta.

Medical Wellness Clinic v lázních Bohdaneč se zaměřuje především na léčbu dlouhodobých zdravotních problémů, kombinuje tradiční léčebné procedury s wellness prvky a alternativními formami medicíny. Klient léčbu může absolvovat v rámci svého lázeňského pobytu nebo docházet na terapii ambulantně.


Alternativní metody Medical Wellness Clinic

Biorezonanční metoda BICOM:
Metoda respektuje principy západní, ale také tradiční čínské medicíny. Zaměřuje se na přesnou diagnostiku, odhalení skrytých příčin onemocnění a její následnou léčbu.

Autopatie:
Metoda celkového pozitivního ovlivňování organismu od spirituální sféry až po tělesné orgány, čerpající z principů klasické homeopatie. Jedná se o neinvazívní alternativní metodu, pozitivně ovlivňující organismus tak, že je schopen vlastními silami zlepšit či odstranit i dlouhodobé a "nevyléčitelné" potíže a nemoci, zlepšovat životní pocit, zvýšit odolnost a nastolit samouzdravující proces.

Metoda RUŠ:
Princip metody je jednoduchý: najít problém, pojmenovat jej, přijmout, následně pak problém sám mizí. Je to moderní, jednoduchá, praktická, logická a věcná metoda pro současného člověka. Přímočaře řeší skutečné příčiny aktuálních problémů. Klient se zbavuje potíží už během relativně velmi krátké doby, navíc s trvalým efektem.

Rekonektivní léčení:
Během léčení dochází k napojování vláken DNA, což jsou nositelé informací uvnitř lidského těla. Tato vlákna pravděpodobně fungují také jako "anténky" pro propojení s vesmírem tak, abychom mohli posilovat svou tělesnou stránku a rozvíjet se správným směrem. Jedná se o formu uzdravování, která nás spojuje s plností vesmíru, stejně jako s plností našeho bytí a toho, kdo jsme.
 

Vybrané léčebné procedury Medical Wellness Clinic

Guna:
Injekční aplikace kolagenu s pomocnými látkami přírodního původu šetrně a účinně léčí bolest pohybového aparátu, zlepšuje pohyblivost zpomalením degenerace kloubů a přidružených tkání. Působí protizánětlivě a analgeticky, přispívá k fyziologické regeneraci opěrného aparátu a tím k ústupu bolesti.

Vysokodávková infuzní terapie vitamínem C:
Dosahuje vynikajících výsledků v léčbě chronických infekcí, špatně se hojících ran, při alergiích, revmatu, Bechtěrevově nemoci, astmatu a dýchacích obtížích, nádorových onemocněních, zánětů kůže, kardiovaskulárních onemocněních i dalších nemocech.

Oxygenoterapie:
Aplikace kyslíkových inhalátorů je vhodná k posílení obranyschopnosti organismu a k prevenci proti infekcím, nemocem a nádorovým onemocněním. Relaxační sezení kyslíkové inhalace posiluje účinek jiných typů lázeňských procedur tím, že snižuje stres a napětí, uvolňuje páteř, svaly a okysličuje tělo.

Kryoterapie:
Ochlazením dochází k omezení rychlosti vedení nervového vzruchu a klient tak pociťuje okamžitou úlevu od bolesti. Během terapie dochází k regeneraci, zvýšení tolerance fyzické zátěže a k všeobecnému zvýšení výkonnosti organismu jako celku. U žen může aplikace upravit celulitidu. Díky vyplavování kortikoidů z nadledvinek se urychluje regenerace, vlivem zvýšení hladiny endorfinů se pacient cítí ve skvělé kondici, a to jak po fyzické, tak psychické stránce.
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Chalupy U Dančí obory ve Velkých Karlovicích

Chalupy U Dančí obory ve Velkých Karlovicích

Velké Karlovice, Východní Morava
U Nouzů

U Nouzů

Staré Hradiště, Východní Čechy
Minipivovar Arnošt v Pardubicích

Minipivovar Arnošt v Pardubicích

Pardubice, Východní Čechy