!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Slávie Pelhřimov

Hotel Slávie Pelhřimov

Ubytování
Hotel Slávie najdete v centrum města, přímo na pelhřimovském náměstí. Ubytovat se zde můžete v celkem devíti pokojích, ze kterých se naskýtá výhled na malebné náměstí.
Ubytování dle současných standardů uspokojí i náročné klienty. K dispozici je zde 9 pokojů a celkem 22 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní WC a koupelnu, televizor a telefon. Některé pokoje mají také satelitní přijímač a ledničku. Hotel je vybaven výtahem, který vede přímo z hotelového parkoviště.

V přízemí najdete nekuřáckou hotelovou restauraci s výhledem na náměstí, kde si pochutnáte na české kuchyni. V zadním traktu se nachází kuřácká pivnice s terasou, která je vybavena klimatizací. V prvním patře se nachází stylová pizzerie opět s výhledem na náměstí. Dále v je zde salonek, který s využívá především pro firemní školení.Celý popis
Naposledy změněno: 2. 10. 2019