Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > Hotel Richard v Mariánských Lázních
Ubytování

Hotel Richard v Mariánských Lázních

Wellness & SPA hotel Richard**** je kompletně nekuřácký hotel. V roce 2015 hotel prezentuje svou nově zrekonstruovanou recepci a restauraci, vše v příjemných, přírodních barvách. Součástí objektu je krytý rehabilitační bazén, vířivka, sauna, fitness-studio, rehabilitační a relaxační centrum.
Poloha hotelu
Wellness & Spa hotel Richard**** se nachází přímo u vstupu do lázeňských parků a lesů, v bezprostřední blízkosti historického Pravoslavného kostela Sv. Vladimíra.
 
Pokoje
Celková kapacita hotelu je 56 dvoulůžkových a 2 jednolůžkové pokoje. Všechny komfortní pokoje jsou vybaveny koupelnami s vanou/sprchou, WC a fénem, SAT TV, telefonem, sejfem a minibarem (poplatek).
 
Stravování
Bohatý snídaňový bufet, polední snack v celých dnech léčebně-rehabilitačního pobytu = polévka, malý salát a pečivo, při plné penzi servírujeme ke snacku ještě hlavní chod a desert. Večeře – hlavní chod servírován, saláty, polévka, předkrm a dezert nabídkou bufetu. Jednou týdně gala večer, servírováno. Kvalitní vinotéka.
 
Léčení a wellness
Osvěžte se v hotelovém bazénku, nebo relaxujte v teplé vířivce. Naše wellness centrum spolu s kvalifikovaným rehabilitačním personálem Vás budou doprovázet během Vašeho pobytu. Prostory moderního wellness-centra jsou prosvětlené denním světlem. Nabídka procedur ve Vašem balíčku léčebného pobytu nebo intenzivního léčebného pobytu je složená z malých a velkých procedur, které lékař doporučí při vstupní prohlídce. Je tu možnost přikoupit si i jiné, hotelem nabízené procedury (výběr naleznete na webových stránkách hotelu).
 
Pracujeme s doplňky stravy značky STARLIFE. Tyto je možno zakoupit přímo v hotelu. Pro hotelové hosty garantujeme slevu.
 
Wellness služby
Bez poplatku: krytý rehabilitační bazén (cca. 9 x 4m), vířivka a fitness-studio.
S poplatkem: sauna, kosmetika, pedikúra a manikúra.
 
Příplatek
Dle smlouvy / noc / pokoj s balkonem (pouze na poptávku a zpětné potvrzení)
Dle smlouvy / noc / pokoj s výhledem na lesopark (pouze na poptávku a zpětné potvrzení)


Domácí zvíře
Pouze pes je na hotelu povolen, pouze do 35 cm v kohoutku a pouze na poptávku! Cena je Kč 250/noc bez stravy. Prosíme o pochopení, že pes nesmí do wellness-centra ani na restauraci. Hotel si počítá jednorázově Kč 500 za konečné čištění pokoje. Pro majitelé psů jsou určeny pokoje v prvním patře hotelu. Platba přímo na recepci.
 
Lázeňská taxa
Pro všechny hosty, od 18 let věku. Výše dle platného tarifu ČR.
 
Parkování
Parkování u hotelu je omezené, doporučuje se rezervace předem, poplatek Kč 100/noc před hotelem nebo Kč 200/noc v garáži. Další možností je hlídané parkování v městském parkovacím domě nebo na centrálním parkovišti (ceny dle ceníku na webu města Mariánské Lázně).
 
Nemoc
V době nachlazení si hotel Richard**** z lékařských důvodů vyhrazuje právo neposkytovat nachlazeným osobám procedury.
 
Doplňkové služby / Sportovní vyžití v Mariánských Lázních
Pro sportovce je tu možnost nordig-walking v parcích a lesích.
Lyžařský vlek přímo v centru Mariánských Lázní.
Běžkařské tratě.
Plavecký bazén.
Tenisové kurty.
Squash centrum.
 

Provozovatel

Wellness & SPA Hotel Richard****

Ruská 487/28
353 01 Mariánské Lázně
Tel.:
+420 354 696 111
Tel.:
+420 354 696 111
Email:
recepce@hotelrich...
WWW:
www.hotelrichard.com
GPS:
49,972267 12,701025
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Jarní prázdniny v Mariánkách

Jarní prázdniny jsou obvykle spojeny s dovolenou na horách. Tak proč si tentokrát nevyrazit do Mariánských Lázní?
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Valentýn v Mariánských Lázních

Svátek všech zamilovaných se neúprosně blíží a vy ještě nemáte vymyšlené čím letos svoji partnerku nebo partnera překvapíte? Vezměte jej na víkend nebo na pár dní do nejkrásnějšího lázeňského města, do Mariánských Lázní.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Zahájení lázeňské sezóny 2023 v Mariánských Lázních

Město Mariánské Lázně chystá otevření další lázeňské sezóny. Tradičně to bude druhý květnový víkend. Víkend naplněný příjemnou atmosféru a bohatým programem a tentokrát více než slavnostní atmosférou!
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Únorové tradice na lázeňské kolonádě města Mariánské Lázně

Akce: Únorové tradice na lázeňské kolonádě města Mariánské Lázně je v rámci prvního ročníku – snahou o návrat k tradicím včetně tanečního, hudebního vystoupení a karnevalu masek.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Pravoslavný kostel svatého Vladimíra v Mariánských Lázních

Pravoslavný kostel svatého Vladimíra v Mariánských Lázních byl slavnostně otevřen v roce 1902. V době mimo bohoslužby slouží hostům Mariánských Lázní k prohlídce bohatého interiéru.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Lázeňský balíček Mariánské Lázně šitý na míru

Zkuste si sestavit balíček sami a dle svých představ v balneo-provozu hotelu Bohemia v samém centru Mariánských Lázní. Wellness je životním stylem působícím jako prevence proti negativním důsledkům dnešní dynamické doby na lidské zdraví. Vyznáváme heslo "zdravě žít a dobře se u toho cítit".
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně

Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně prošel začátkem roku 2021 rozsáhlou rekonstrukcí a nově je součástí Premium Collection hotelů Falkensteiner. Hotel disponuje nejrozsáhlejším spa a wellness ve městě s 5 bazény včetně venkovního vyhřívaného s celoročním provozem.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Ceremony of gold – jedinečná procedura

Ošetření s pravým zlatem. Vědecky doložené účinky tohoto drahého kovu byly inspirací k vytvoření jedinečného ošetření, kdy se zlaté plátky vmasírovávají na přesně definované body na lidském těle.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Česká hospůdka

Provozujeme nekuřáckou restauraci s nabídkou české kuchyně, velkého výběru piv a dalších alkoholických i nealkoholických nápojů.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Hotel Anglický Dvůr Mariánské Lázně

Pokud chcete využívat hotelových služeb na úrovni a zároveň mít co možná největší soukromí, OREA Hotel Anglický Dvůr**** Mariánské Lázně je pro vás ideálním místem. Nabízí ubytování v prostorných apartmá s vlastním kuchyňským koutem.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Spa Hotel Děvín

Spa Hotel Děvín nabízí široký výběr služeb včetně lázeňské léčby pod jednou střechou. Hotel se nachází v v klidném prostředí lesoparku, s velmi dobrou dostupností do centra města a ke všem významným místům a turistickým atrakcím.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Hotel Sant Georg – jeden z nejlépe hodnocených hotelů v ČR

Hotel Sant Georg je příjemný hotel nacházející se v Mariánských Lázních a patří mezi nejlepší hotely v Mariánských Lázních dle časopisu GEO. Pouze 250 metrů vás bude dělit od lázeňského centra a ocení ho zejména ti, kteří hledají klidné a tiché místo k pobytu.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj