Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Falkensteiner Grand Medspa Marienbad v Mariánských Lázních

Hotel Falkensteiner Grand Medspa Marienbad v Mariánských Lázních

Lázně a wellness
Hotel Falkensteiner Grand Medspa Marienbad nabízí vynikající wellness program a prvotřídní lázeňskou péči, při které využíváme mariánskolázeňskou minerální vodu a přírodní léčivé zdroje. Užijte si relaxační přestávku v samém centru Mariánských Lázní obklopeni lázeňskými parky.
Budova hotelu Falkensteiner Grand Medspa Marienbad**** v Mariánských Lázních byla navržena a postavena před sto lety v secesním stylu a až do současnosti neztratila nic ze svého původního kouzla. Můžete si rezervovat dvoulůžkový pokoj Komfort, Superior, Superior s balkonem, Deluxe, Deluxe s balkonem či pro náročné hosty pokoj Suite se samostatnou ložnicí a obývacím pokojem a balkonem. Pokoje si liší svou velikostí, koupelnou s vanou či sprchovým koutem, výhledem či postelí s nebesy. Je jen na vás, který si vyberete.

Hotel nabízí vynikající wellness program a prvotřídní lázeňskou péči, při které využívá mariánskolázeňskou minerální vodu a přírodní léčivé zdroje. Jeden z pramenů Alexandra – fontána mládí, vyvěrá přímo v hotelu.   Objevte tento lázeňský hotel v Mariánských Lázních, ochutnejte místní mariánskolázeňské prameny a užijte si relaxaci v samém centru Mariánských Lázní.
 

Hotelová restaurace Johan Straus

Hotelová restaurace "Johan Straus" nabízí možnost celodenního stravování formou plné penze: snídaně formou bufetu, lehký obědový snack  a večeře. Na požádání je možné zajistit také bezlepkovou stravu, stravu pro hosty s diabetem či vegetariánské jídlo. Během celého dne je možné také využít lobby bar s kavárnou.
 

Léčebné procedury

Hotel ke svým výjimečným službám využívá léčivý pramen Alexandra, který napomůže vašemu zdraví. Můžete využít postupy klasické i moderní medicíny a wellness. Širokou škálu možností nabízí Acquapura Spa na ploše 2500 m2. Naleznete zde svět bazénů s vyhřívaným venkovním a vnitřním bazénem, bazénem se slanou mořskou vodou a bazény pro využití procedur. Dále svět saun, lékařské centrum i hotelové fittness.

Mezi hlavní procedury v hotelu Falkensteiner Hotel Grand Medspa Marienbad patří: preventivní a léčebné procedury pod lékařským dohledem s využitím blahodárných účinků přírodních léčivých zdrojů, především našeho vlastního léčivého pramene Alexandra. To je důvodem, proč jsme si vybrali toto úžasné místo k založení léčebných lázní právě v Mariánských Lázních.

Klasická lázeňská léčba se od moderního wellness v mnohém liší. Na začátku léčebného pobytu absolvujete vyšetření, na jehož základě vám lékař určí typ a kombinaci procedur. Váš léčebný plán bude individuálně přizpůsoben vašim potřebám.
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 7. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Orea Spa Hotel Cristal Mariánské Lázně

Orea Spa Hotel Cristal Mariánské Lázně

Mariánské Lázně, Západočeské lázně
Hotel Richard v Mariánských Lázních

Hotel Richard v Mariánských Lázních

Mariánské Lázně, Západočeské lázně
Hotel Sant Georg  - jeden z nejlépe hodnocených hotelů v ČR

Hotel Sant Georg - jeden z nejlépe hodnocených hotelů v ČR

Mariánské Lázně, Západočeské lázně