!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel reStart a restaurace La Favorita
Gurmánská turistika

Hotel reStart a restaurace La Favorita

Hotel reStart nabízí luxusní ubytování až ve 44 pokojích s exkluzivním výhledem na historické město Jičín, dále gurmánskou restauraci La Favorita.

 Součástí ubytování je finess centrum a díky přilehlým sportovním areálem, lze využít krytou halu, plavecký bazén, saunu, tenisové kurty, běžecký ovál nebo třeba fotbalové hřiště.

Nachází se nedaleko Valdštejnské lodžie a jen pár kroků od slavné lipové aleje. Se svou výškou 42 metrů ( 11 pater ), je nejvyšší budovou v Jičíně. Z většiny svých pokojů, poskytuje dechberoucí výhled na centrum města a Valdickou bránu. Díky své ideální poloze, se hotel stává výborným výchozím bodem pro pořádání výletů po okolí.

Restaurace La Favorita má moderní prostor s jemným historickým nádechem, kde je každý pokrm připravován a servírován na Váš stůl s láskou a precizností. Odlišit se, je pro nás stejně důležité, jako vaše spokojenost a proto si více, než 80% produktů vytváříme sami.

Náš šéfkuchař Ondřej Růžička je zastáncem moderní gastronomie s důrazem na přímočarou a nepřikrášlovanou prezentaci surovin. Jeho cesta do La favority vedla přes řadu skvělých a inspirujících zastávek. Několik let pracoval jako Sous Chef ve špičkové pražské restauraci Na Kopci oceněné Bib Gourmand. 

Zobrazit více
Naposledy změněno: 31. 10. 2019
8.9.
12.9.
Jičín - město pohádky 2021

Jičín - město pohádky 2021

Jičín, Český ráj
28.8.
Gladiator Race Nová Paka

Gladiator Race Nová Paka

Nová Paka, Český ráj
3.7.
10.7.
Šrámkova Sobotka 2021

Šrámkova Sobotka 2021

Sobotka, Český ráj
27.2.
Výstup na vrch Kozákov v Českém ráji

Výstup na vrch Kozákov v Českém ráji

Semily, Český ráj