!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel reStart a restaurace La Favorita
Gurmánská turistika

Hotel reStart a restaurace La Favorita

Hotel reStart nabízí luxusní ubytování až ve 44 pokojích s exkluzivním výhledem na historické město Jičín, dále gurmánskou restauraci La Favorita.

 Součástí ubytování je finess centrum a díky přilehlým sportovním areálem, lze využít krytou halu, plavecký bazén, saunu, tenisové kurty, běžecký ovál nebo třeba fotbalové hřiště.

Nachází se nedaleko Valdštejnské lodžie a jen pár kroků od slavné lipové aleje. Se svou výškou 42 metrů ( 11 pater ), je nejvyšší budovou v Jičíně. Z většiny svých pokojů, poskytuje dechberoucí výhled na centrum města a Valdickou bránu. Díky své ideální poloze, se hotel stává výborným výchozím bodem pro pořádání výletů po okolí.

Restaurace La Favorita má moderní prostor s jemným historickým nádechem, kde je každý pokrm připravován a servírován na Váš stůl s láskou a precizností. Odlišit se, je pro nás stejně důležité, jako vaše spokojenost a proto si více, než 80% produktů vytváříme sami.

Náš šéfkuchař Ondřej Růžička je zastáncem moderní gastronomie s důrazem na přímočarou a nepřikrášlovanou prezentaci surovin. Jeho cesta do La favority vedla přes řadu skvělých a inspirujících zastávek. Několik let pracoval jako Sous Chef ve špičkové pražské restauraci Na Kopci oceněné Bib Gourmand. 

Zobrazit více

Provozovatel

Hotel reStart****

Revoluční 1267
506 01 Jičín
Tel.:
+420 498 019 400
Email:
recepce@hotelrest...
WWW:
https://www.hotel...
GPS:
50,440727 15,362913
 
Region:
Český ráj
Oblast:
Český ráj
Město:
Jičín
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Paříž v Jičíně

Hotel Paříž v Jičíně

Jičín, Český ráj
Penzion U Synagogy

Penzion U Synagogy

Jičín, Český ráj
Hotel Tammel

Hotel Tammel

Jičín, Český ráj