Úvod > Co chcete dělat? > Půjčovna lodí Na Rejdě ve Spytihněvi – hausbotem po Baťově kanále
Letní sporty

Půjčovna lodí Na Rejdě ve Spytihněvi – hausbotem po Baťově kanále

Voda, rybaření, víno a památky... Kromě hausbótů vám Na Rejdě nabízí bezpečné stabilní laminátové lodě s přívěsným motorem a kapacitou max. 5 dospělých osob. Lodě můžete řídit po krátkém zaškolení, pokud je vám nad 15 let. Žádný průkaz k vedení těchto lodí tedy nepotřebujete.

Vám, kteří toužíte po prožítí rybářské dovolené netradičním způsobem, nabízíme kontakt s vodou a neomezený výběr rybářských míst. Přijďte se projet na lodi – hausbótu po Baťově kanále. Navíc se můžete ještě cestou podívat do vinných sklípků a prohlédnout si kulturní památky.

Jednou z velmi oblíbených možností plavby je tzv. "Okruh". V první části probíhá plavba po proudu řeky Moravy do Uherského Hradiště. Z něj se zpět do Spytihněvi vrátíte po plavebním kanále se čtyřmi plavebními komorami. Výlet lze plánovat jen jako půldenní nebo celodenní. Pro potřebu technické přípravy nutno objednat předem. Možno realizovat pouze při dostatečném množství vody v řece Moravě. Z tohoto důvodu je nejvýhodnější pro tuto plavbu objednávat kanoe. Nejste pak ničím limitováni.

Zobrazit více

Provozovatel

Půjčovna lodí Na Rejdě

352 U Jezu
763 64 Spytihněv
Tel.:
+420 603 802 691
Email:
hampala@pujcovnal...
WWW:
www.pujcovnalodi.cz
GPS:
49,135480 17,494612
 
Region:
Zlínský kraj
Oblast:
Slovácko
 

Časová náročnost

5,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí