Úvod > Co chcete dělat? > Chaty Zvůle
Chaty Zvůle
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Chaty Zvůle

Chaty Zvůle je rekreační areál u 10 ha rybníka Zvůle. Celkem je zde 53 chatek a 4 apartmány od dvoulůžkových až po šestilůžkové. Součástí areálu je jídelna, kiosek, společenská místnost, dětské hřiště, hřiště na fotbal a volejbal, ohniště a společné parkoviště.
Ubytování v chatkách uprostřed lokality zvané Česká Kanada je ideálním místem pro strávení klidné dovolené s dětmi i aktivní dovolené. V areálu se nachází několik typů chatek (větší část po rekonstrukci) od dvoulůžkových až po šestilůžkové. Některé chaty jsou s kuchyňkou a sociálním zařízením. U všech chatek je možné doplatit polopenzi (snídaně formou bufetu, večeře polévka a výběr ze 3 chodů).

Vybavení areálu:
Sociální zařízení a kuchyňka: 
Chata Flora – sociální zařízení a kuchyňka
Chata Gizela – sociální zařízení a kuchyňka
Chata Štěpán – sociální zařízení a kuchyňka (klimatizace)
Chata Julinka – sociální zařízení
Chata Klaudie – sociální zařízení
Chata Lada – bez sociálního zařízení
Chatky M (malé) – bez sociálního zařízení

Stravování:
K ubytování je možné doplatit polopenzi (snídaně formou bufetu, večeře polévka a výběr ze 3 chodů). Některé chaty jsou vybavené kuchyňkou. V areálu je kiosek.

Vybavení chatek:
Všechny rekreační chaty a chatky jsou standardně vybaveny postelemi (válendami) s dekami, lůžkovinami, skříní, židlemi a stolem. Rekreační areál Zvůle je vybaven společným sociálním zařízením, umývárnami a sprchami s teplou vodou. Dále se zde nachází společná kuchyňka vybavená vařičem, lednicí a varnou konvicí. V areálu rekreačního zařízení je kiosek s občerstvením, jídelna a restaurace.

Chaty jsou v blízkosti 10 ha rekreačního rybníku Zvůle, který je vhodný ke koupání. Okolí je vhodné pro turistiku, cykloturistiku a různé výlety. V areálu je volejbalové a fotbalové hřiště. Pro děti je v areálu dětské hřiště s prolézačkami a trampolínou. V půjčovně je možné pronajmout paddleboard, nebo jízdní kolo.

Ubytování a restaurace v okolí

Rekreační areál Zvůle

Rekreační areál Zvůle

Kunžak, Jihočeský kraj
Penzion Matějovec u Českého Rudolce

Penzion Matějovec u Českého Rudolce

Český Rudolec, Jihočeský kraj
Autokemp Komorník Strmilov

Autokemp Komorník Strmilov

Strmilov, Jihočeský kraj