Úvod > Co chcete dělat? > Café LaDus v Čáslavi

Café LaDus v Čáslavi

Gurmánská turistika
Ojedinělé prostory kafé-restaurantu Café LaDus vznikly díky II. etapě rekonstrukce Dusíkova divadla v Čáslavi. Moderní architektura, pod taktovkou brněnské architektonické kanceláře Burian-Křivinka, udělá z každé návštěvy nezapomenutelnou událost.
Čeká vás dopolední posezení u dobré kávy či bylinného čaje, firemní nebo rodinný oběd, odpolední rozjímání nad skvělým dezertem či romantická večeře a spoustu dalších detailů, o které se postaráme.

Kuchyně vedená šéfkuchařem Tomášem Kroutilem s dobře postaveným týmem se postará o naplnění vašich přání. Filozofií kuchyně je příprava pokrmů z čerstvých surovin bez použití konveniencí (tedy polotovarů jako jsou sušené jíšky, omáčky, vývary, dochucovadla apod.).

V kavárně můžete popíjet prvotřídní španělskou kávu Saulu nebo po doušcích nechávat svůj stres odplout s organickým čajem TULSI (Bazalka posvátná). A pomyslnou třešničkou na dortu jsou dezerty, které si prostě zamilujete.

Café LaDus je příjemným, moderním, nekuřáckým prostorem, který vás zve k uspořádání soukromých či obchodních a jiných akcí. Nabízíme prostor až do 40 míst a dále také cateringové služby plného rozsahu. S radostí pro vás připravíme občerstvení a menu pro jakoukoliv příležitost. WiFi připojení v restauraci je zdarma.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Grand v Čáslavi

Hotel Grand v Čáslavi

Čáslav, Střední Čechy
K&K American bistro

K&K American bistro

Čáslav, Střední Čechy