Úvod > Co chcete dělat? > Autokemp Hejnice
Ubytování

Autokemp Hejnice

Autokemp je vhodný především k rodinné a turistické rekreaci, kdy je kladen důraz na klidné a odpočinkové prostředí. Součástí areálu o rozloze 13 450 m² je komplex 13 rekreačních chatek a rozlehlé travní plochy pro stany, obytné přívěsy a karavany.
Autokemp se nachází na úpatí Jizerek, na konci světa, v jizerskohorské obci Hejnice. Podhorská obec ohrazená strmými jižními svahy Jizerských hor má drsný sudetský horský ráz. Kemp je vhodný především k rodinné a turistické rekreaci, kdy je kladen důraz na klidné a odpočinkové prostředí.

Součástí areálu o rozloze 13 450 m2 je komplex 13 rekreačních chatek a rozlehlé travní plochy pro stany, obytné přívěsy a karavany. Návštěvníků kempu je k dispozici volejbalové hřiště, hlavní budova sociálního zařízení, kuchyňka a bufet s občerstvením.

Ubytovat se můžete ve vlastním stau nebo karavanu, přívěsua obytném autě. K dispozici jsou elektropřípojky, WC a sprchy v hlavní budově a kuchyňka v hlavní budově se sporákem, lednicí, kuchyňským nádobím a mikrovlnou troubou.

Chaty (13 čtyřlůžkových chat) poskytují ubytování v patře, kde jsou dvě lůžka, skříňka, stolek a dvě křesla. V přízemí pak najdete skříň, dvě lůžka, jídelní set (sada talířů, hrnečků a příborů) a kuchyňka s lednicí a varnou konvicí. Na požádání vám zapůjčí vařič a přímotop. WC a sprchy naleznete v hlavní budově. Pobyt v chatách je možný při 2 a více nocích.

Autokemp Hejnice není vhodný pro osoby s omezenou schopností pohybu.

Provozovatel

Autokemp Hejnice

Zátiší
463 62 Hejnice
Tel.:
+420 602 593 592
Email:
info@autocamphejn...
WWW:
https://www.autoc...
GPS:
50,875557 15,189722
 
Region:
Liberecký kraj
Oblast:
Jizerské hory
Město:
Hejnice
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí