Úvod > Co chcete dělat? > Apartmán v Hejnicích
Apartmán Maranová v Hejnicích
"> Apartmán Maranová v Hejnicích "> Kuchyne "> Ložnice "> Obývací pokoj "> Koupelna "> Vyhlídka Krásná Márí
Přidat foto
Ubytování

Apartmán v Hejnicích

Zavítejte do Hejnic, města proslaveného chrámem Navštívení Panny Marie. Apartmán Mařanová nabízí ubytování přímo v tomto krásném městě, v části Ferdinandov.

Celková kapacita apartmánu jsou 4 lůžka a 3 přistýlky. Apartmán je v samostatném objektu, který stojí na zahradě rodinného domu. V přízemí najdete obývací pokoj, který je propojený s kuchyní a jídelnou, a také tu najdete sprchu s toaletou. V prvním patře se nachází ložnice se 4 lůžky a dvěma přistýlkami.

Apartmán je vytápěn krbovými kamny a dřevo už je zahrnuté v ceně ubytování. Parkování je možné přímo na zahradě. A wifi? To máte zcela zdarma. K dispozici vám bude také zahradní gril a ohniště. Provozovatel zajistí na objednávku naložené maso ke grilování nebo domácí uzeninu ze soukromého řeznictví a uzenářství. Obchod s potravinami sousedí přímo s apartmánem. V okolí apartmánu je také několik restaurací.

V blízkosti apartmánu Mařanová se nachází spoustu přírodních zajímavostí a vyhlídek Jizerských hor. Navštívit tu můžete například vodopády Štolpich, Frýdlantské cimbuří nebo vyhlídku Krásná Máří. Daleko to není ani na zámek Frýdlant, do Lázní Libverda nebo na Jizerskou magistrálu. A rozhodně nesmíte vynechat chrám Navštívení Panny Marie v Hejnicích.

Provozovatel

Apartmán Mařanová v Hejnicích

Ferdinandov 285
463 62 Hejnice
Tel.:
+420 702 078 327
Email:
maranova.o@seznam.cz
WWW:
jizerske-hory-uby...
GPS:
50,869583 15,172377
 
Region:
Liberecký kraj
Oblast:
Jizerské hory
Město:
Hejnice
 

Vstupné

Cena: 200 Kč

Poznámka:

Letní cena je od 200 Kč za osobu/noc. Zimní cena je od 220 Kč za osobu/noc.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí