Úvod > Co chcete dělat? > Arnošt z Pardubic – plavby z Pardubic do Srnojed a Kunětic
Zážitky

Arnošt z Pardubic – plavby z Pardubic do Srnojed a Kunětic

Vítejte na palubě výletní lodi. Vydejte se na pravidelné plavby z Pardubic do Srnojed a Kunětic (s možností přepravy kol) nebo využijte jednu z mnoha zajímavých speciálních nabídek. Arnošt z Pardubic pluje stále!

Pořádáme nejen plavby dle jízdního řádu směr Kunětice a Srnojedy, ale i koncerty, ochutnávky vín, večery s hudbou. Vynikající kuchyně a individuální přístup ke klientům je pro nás samozřejmostí. Vyplouvá se vždy z přístaviště za Čez arénou v Pardubicích a na stejné místo se loď i vrací. Na každou plavbu je třeba rezervace.

  • Připravíme pro vás nevšední oslavu narozenin, svatbu či raut.
  • Připravíme pro vás zábavu, dobrodružství, soutěže.
  • Připravíme pro vás setkání s klienty, obchodními partnery či zaměstnanci.
  • Připravíme pro vás školní jízdy s programem zaměřeným pro děti nebo pirátskou plavbu, na kterou nezapomenete.
Školní jízdy Plavby jsou zaměřeny nejen na děti školního věku, ale taktéž na předškoláky. Jsou organizovány převážně v  dopoledních časech. V ceně jízdného je zahrnuto pro každého pasažéra občerstvení (po dohodě s námi podáváme perník, pitíčka, zmrzlinu či ovocný pohár). Plavbu je možno ladit trochu pohádkově či soutěžně. Pro děti připravíme několik otázek souvisejících s plavbou a děti se sledováním řeky a okolí snaží otázky zodpovědět. Na  konci plavby je soutěž vyhodnocena.

Plavby v pirátské stylu
Že jste ještě nepotkali piráty? Nezažili jste plavbu na lodi s bandou pirátů a nebojovali o pirátský poklad? Nevadí, to vše vám můžeme splnit my. Připravíme pro Vás akci, na kterou jistě nezapomenete.
 
Gurmáni
Specialitou naší restaurace je individuální přístup k zákazníkovi. Náš stabilní jídelní lístek není veliký, jelikož se snažíme každému zákazníkovi připravit specialní menu.

 

Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Autokemp Cihelna Pardubice

Autokemp Cihelna Pardubice

Pardubice, Východní Čechy
Dobrý Kafe

Dobrý Kafe

Pardubice, Východní Čechy
U Nouzů

U Nouzů

Staré Hradiště, Východní Čechy