Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Bonté Pardubice
Gurmánská turistika

Restaurace Bonté Pardubice

Bonté znamená francouzský přívlastek vyjadřující "dobré". Přijďte se přesvědčit, že o dobré se zde snaží vším – vstřícným personálem, kuchyní vysokého standardu, nabídkou vín i tematickými akcemi.
Restaurace v samém centru Pardubic se může pyšnit těmi nejvybranějšími specialitami a vysokou třídou gastronomie. Kromě toho je díky svému umístění poblíž obchodního centra a kanceláří bank, finančních společností a velkých firem a reprezentativnímu interiéru vybírána jako místo pro setkání za pracovními a obchodními účely.

Již ztvárněním interiéru je zřejmé mnohé využití, kde nejen gurmán či přítel čerstvých pochutin z otevřeného grilu si přijde na své! Dva salónky k jednání nebo pro uzavřenou společnost, pohodová atmosféra pod akvárii a kavárenské uspořádání s výhledem do dvorany budovy je jedinečnou nabídkou, která nemá v regionu obdoby. V prostorách restaurantu se pořádají nejrůznější akce – večery zážitkové gastronomie, ochutnávky vína s různými domácími i zahraničními sklepy nebo tematické týdny jako sushi, středomořskou kuchyni či čerstvé ryby.

Přes 20 úprav prémiové kávy Mövempick, moderní dezerty vlastní výroby, snack menu, denně rozléváno několik druhů přívlastkových vín a velký výběr čerstvých ovocných šťáv, to je kavárna restaurantu s kuřáckou i nekuřáckou částí.
 
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace U Lva

Restaurace U Lva

Pardubice, Pardubický kraj
Café-bar První republika

Café-bar První republika

Pardubice, Pardubický kraj
Restaurant U Dvou Kohoutků v Pardubicích

Restaurant U Dvou Kohoutků v Pardubicích

Pardubice, Pardubický kraj
Šneci v peci

Šneci v peci

Pardubice, Pardubický kraj