Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > Albatros Hotels & Resorts v Prachaticích
Ubytování

Albatros Hotels & Resorts v Prachaticích

Albatros Hotels & Resorts nabízí v Prachaticích dva hotelové komplexy – Hotel Albatros Relax a Albatros Active, které disponují celkem 69 pokoji. Kromě ubytování poskytují i wellness služby a sportovní vyžití.
Hotel Albatros Relax
Hotel má k dispozici 39 komfortních pokojů s kapacitou 110 lůžek. V celém objektu je možnost Wi-Fi připojení zdarma.
 
Relaxaci v Hotelu Albatros Relax vám poskytne Laguna ve skále s vodopádem a protiproudem, whirlpool a pohodlné posezení. O dokonalé prohřátí se postará sauna ve vulkánu sopky pro 2-8 osob. Do celé wellness zóny je možné si na recepci objednat občerstvení. Hotel nabízí i řadu masáží a procedur: Filipínské, thajské a havajské masáže, masáže lávovými kameny a Fiji procedury.

Hotel Albatros Relax vlastní dva squashové kurty prvotřídní kvality od výrobce ABS (certifikát WSF, ČASQ), plně klimatizované. Možnost půjčování raket, míčků a obuvi nebo prodej sportovních potřeb na squash včetně oblečení. Možnost pronájmu tělocvičny na cvičení pro skupiny, nebo využití kurtů na badminton

Hotel dále nabízí možnost uspořádání konferencí, školení, obchodních jednání, seminářů, prezentačních a kulturních akcí, firemních setkání, rodinných událostí, rautů atd. Konferenční sál je umístěn samostatně, tudíž je zde ticho a klid. Sál je vybaven odpovídající technikou: flipchart, TV, plátno, bílá magnetická popisovací tabule. Po předchozí domluvě lze zajistit zprostředkovaně pronájem další techniky.


Hotel Albatros Active
Hotel má k dispozici 26 komfortně vybavených pokojů s kapacitou 81 lůžek. Nabízí možnost pronájmu sportovní haly a fotbalového hřiště.

Je zde možnost uspořádání konferencí, školení, obchodních jednání, seminářů, prezentačních a kulturních akcí, firemních setkání, rodinných událostí či rautů. Salonek pro cca 20 osob je umístěn samostatně. Prostor je klimatizován s přístupem denního světla a v případě potřeby možností zatemnění. Až pro 80 osob nabízíme k pronájmu prostor restaurace Pilsner Pub.

Albatros Hotels & Resorts
disponuje v Prachaticích klimatizovanými restauracemi Albatros Relax a Pilsner pub, které nabízí v příjemném prostředí pestrý výběr jídel.

Klimatizovaná nekuřácká restaurace Albatros Relax, přístupná nejen pro hotelové hosty, nabízí v příjemném prostředí pestrý výběr jídel, salátů, těstovin, steaků, bezmasých pokrmů. Restaurace má kapacitu 60 míst. Na restauraci navazuje zimní zahrada s kapacitou 20 míst, dětský koutek „TEE-PEE“ a letní venkovní terasa s kapacitou 30 míst, která je propojena s venkovním dětským hřištěm. Možnost rezervace pro uzavřenou společnost (svatby – kompletní nabídka zde, rodinné oslavy, firemní večírky, pohřební hostiny...). Pro skupiny do cca 10 osob lze využít také zajímavé prostory 13. komnaty. K dispozici je zde také kuřácký Lobby bar.

Plně klimatizovaná nekuřácká restaurace Pilsner Pub, přístupná nejen pro hotelové hosty, nabízí v příjemném a reprezentativním prostředí výběr z místní gastronomie. Restaurace má kapacitu 120 osob. Její součástí je zimní zahrada vyhrazená pro kuřáky a letní terasa. Možnost rezervace pro uzavřenou společnost.

Czech O-Tour Šumava

Závody v orientačním běhu ze seriálu Czech O-Tour na Šumavě (Kubova Huť). Pro zkušené orientační běžce, začátečníky i celou rodinu.
Kubova Huť, Jihočeský kraj

Vodňanský masopustní průvod

Nenechte si ujít masopustní veselí ve Vodňanech. Průvod klasických i originálních masek městem, hudba a ty nejlepší zabijačkové pochoutky i sladké koláčky.
Vodňany, Jihočeský kraj

Muzeum české loutky a cirkusu v Prachaticích

V Prachaticích můžete navštívit muzeum, které vás uvede do světa loutkářství a lesku manéží. Přímo v expozici je možnost zhlédnout slavné inscenace loutkových her v historických divadélkách. Muzeum je stálou expozicí Národního muzea v Praze.
Prachatice, Jihočeský kraj

Veřejné koupaliště Hulák v Prachaticích

Koupaliště Hulák je moderní zařízení moderní zařízení nabízející vyžití pro návštěvníky v každém věku. Jsou zde tři vodní plochy.
Prachatice, Jihočeský kraj

Muzeum krajky v Prachaticích

Pro detailisty a obdivovatele ručně vytvářeného umění doporučujeme návštěvu Muzea krajky v centru Prachatic. Muzeum vystavuje rozsáhlou sbírku historické evropské a české ručně paličkované krajky, užití krajky na oděvu, především na lidových krojích, historické potřeby pro paličkování.
Prachatice, Jihočeský kraj

Věž kostela sv. Jakuba v Prachaticích

Jedinečný výhled z věže kostela na Historické město roku 2002. Součástí prohlídky je i vstup do prostoru zachovalého ojedinělého krovu, který dodnes uchvacuje všechny odborníky svou lehkostí a subtilností.
Prachatice, Jihočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar Prachatice – obnovení tradice vaření piva v Prachaticích

Více než po 67 letech se vrátila do Prachatic vůně sladu...
Prachatice, Jihočeský kraj

Bed & Bike Prachatice

Penzion Bed & Bike představuje apartmány butikového stylu v renesančních domech historického jádra Prachatic.
Prachatice, Jihočeský kraj

Penzion Tina Prachatice

V Prachaticích u hlavní silnice mezi Českými Budějovicemi a hraničním přechodem Strážný se nachází Penzion Tina. Ke zpříjemnění pobytu lze využít posilovnu a jídelnu, kde se podávají snídaně.
Prachatice, Jihočeský kraj

Penzion Harmonie Rohanov

Penzion Harmonie se nachází u lesa v Rohanově, 5 km od Prachatic a Šumavského národního parku. Nabízí restauraci s letní terasou a venkovní vířivku. V celém penzionu funguje bezplatné Wi-Fi.
Prachatice, Jihočeský kraj