Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hotel Atawa - Outdoor na jezírku v Rabí

Hotel Atawa - Outdoor na jezírku v Rabí

Zážitky
Pokud jste se rozhodli strávit svůj volný čas v přírodě, aktivně se odreagovat, relaxovat nebo připravit outdoorový program, jste na tom správném místě… Pro rodiny s dětmi připravíme týmové hry, paintball, lukostřelbu, vyjíždky na koních nebo čtyřkolkách.
Hotel ***Atawa nabízí celou řadu doprovodných aktivit. Prověřte svoji rychlost, sílu a odvahu v prostředí krásného vápencového lomu s jezírkem. Čeká na vás např. 80 metrů dlouhý vzdušný přelet na ocelovém laně nad vápencovým jezírkem nebo vzdušný přechod ve výšce 25 metrů s krásným výhledem do kraje. Díky úzké spolupráci s hradem Rabí pro vás zajistíme večerní prohlídku hradu při svíčkách nebo středověkou hostinu přímo v hradní konírně. Pokud máte rádi vodu, můžete zažít nevšední splutí části Otavy na plavidle zvaném pártyvor.

 

Chuťové buňky polaskáte v hotelové restauraci, svému tělu dopřejete odpočinek v krytém hotelovém bazénu a sauně, masáže. Katalog programů je ke stažení na webových stránkách hotelu. Programy je nutné objednat alespoň 3 týdny předem.


 

Celý popis
Naposledy změněno: 14. 9. 2019
20.4.
31.12.
Šaty ze šatníku kněžny Káči

Šaty ze šatníku kněžny Káči

Sušice, Šumava
6.5.
29.9.
Výstava Na plný plyn

Výstava Na plný plyn

Sušice, Šumava
1.8.
31.10.
Zdeněk Burian - Malíř ztraceného času

Zdeněk Burian - Malíř ztraceného času

Žihobce, Šumava
8.5.
30.11.
Vycházka hajného Nasse Soběšickým hájem

Vycházka hajného Nasse Soběšickým hájem

Soběšice, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí