Úvod > Kalendář akcí > Na bicyklech Němčickem 2022
Sportovní akce

Na bicyklech Němčickem 2022

Na bicyklech Němčickem 2022 je cyklistická projížďka obcemi mikroregionu Němčicko, která se uskuteční 10. září 2022. Cyklisté mohou jízdu zahájit v kterékoliv obci mikroregionu, společný závěr s doprovodným programem se uskuteční v obci Pavlovice u Kojetína od 14:00.
Cyklisté si mohou vybrat, v které obci mikroregionu projížďku zahájí a jakou trasu projedou. V každé obci dostanou letáček s mapkou. Zakončení projížďky proběhne letos v obci Pavlovice u Kojetína, kde se budou moci cyklisté občerstvit a pobavit při doprovodném programu. Akce je vhodná pro amatérské sportovce všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi.

Společně se všichni účastníci sejdou v dojezdové obci. Letos jsou to Pavlovice u Kojetína. Vstup do areálu a odevzdání registračních lístků bude umožněn od 13:00 do 15:00. V rámci odpoledního programu se můžete těšit na živá vystoupení – biketrialovou show RideWheel, žonglérskou show Cirkusu Levitare, taneční vystoupení Nefertari Dance, dětský program SVČ Orion a doprovodné aktivity jako je malování na obličej, cyklopřekážky nebo skákací hrady.

Ubytování a restaurace v okolí