Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Mikulášská nadílka v podzemí
Mikulášská nadílka v podzemí
Akce pro děti

Mikulášská nadílka v podzemí

Tato akce již proběhla a není tedy aktuální. Prohlédněte si aktuální akce v okolí této již neaktuální akce, prozkoumejte aktuální akce v regionu Plzeňský kraj nebo navštivte Akce pro děti v celé ČR.
Přijďte do Nevřeňského pekla na Mikulášskou nadílku.
Nenechte si ujít dobrodružnou výpravu do Nevřeňského POD ZEMÍ, kde se od doby, kdy se tu natáčela krásná pohádka Čertí brko objevují čerti v čele se samotným Luciferem každoročně. Letos se na vás chystají o víkendu v sobotu 2.12. a v neděli 3.12. Ale nebojte, peklem vás provede v jádru dobrosrdečná čertova babička, která už v životě viděla tolik hříšníků, že ji jen tak něco nerozhází.

A co na vás v POD ZEMÍ čeká?

Celým peklem Vás provede čertova babička, která má elánu za sto čertů, peklo zná jako své děravé boty (vždyť tu žije už 666 let!), a před kterou se třese i sám Lucifer. Lepšího průvodce byste si mohli jen stěží přát!

Dozvíte se od ní, jak to v takovém pekle chodí, co vlastně čerti dělají, a jak a kam se zapisují lidské hříchy. Když budete mít štěstí, v pekelném dómu narazíte kromě čertí chásky i na samotného pána pekel Lucifera. Všichni, kteří projdou pekelnou zkouškou se dostanou až do Nevřeňského nebe, kde jim do svědomí nahlédne Mikuláš se svým andělským doprovodem. A věřte, že pro všechny děti, které čertova babička vyvede z pekla, se v Mikulášově proutěném koši najde nějaká ta odměna.

Provozovatel

Centrum Caolinum

Nevřeň 136
330 11 Nevřeň
Tel.:
+420 727 979 345
Email:
info@centrumcaoli...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.centrumcaolin...
GPS:
49,822826 13,274872
 
Region:
Plzeňský kraj
Oblast:
Plzeň a okolí
Tipy na výlet:
Nevřeň a okolí
 

Cena

Cena: 200 Kč

Poznámka:200 Kč doprovod 250 Kč dítě

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Aktuality

Ozvěny festivalu Blik Blik v kaolinovém dole v Nevřeni

Festival BLIK BLIK se ve svém osmém ročníku rozšiřuje mimo Plzeň. Ozvěny festivalu BLIK BLIK se uskuteční 6. a 7. 4. 2024 v kaolinovém dole v Nevřeni.
Nevřeň, Plzeňský kraj

Velikonoce na Farmaparku u Toma

Na Velikonoce můžete s dětmi vyrazit na Farmapark u Toma, kde mají připravené různé aktivity. Užijete si spoustu zábavy při hledání vajíček. Čekat na vás také bude nová velikonoční stezka.
Ledce, Plzeňský kraj

Kvíz na téma české rozhledny

Tentokrát pro vás čtyřicetiotázkový kvíz připravili otázkáři a moderátoři www.nakviz.cz, kteří v plzeňských klubech a hospodách pořádají pravidelné vědomostní kvízy. Jsou přichystána čtyři kola po deseti otázkách.
Ledce, Plzeňský kraj

Chilli odpoledne

Již čtvrté setkání s Radkem Rosenbergerem na téma chilli papričky. Přijďte si poslechnout pár informací o tom, jak papričky pěstovat a jak se nejlépe připravit na novou sezónu. Co je dobré nepodcenit a na co si dát pozor.
Ledce, Plzeňský kraj

Dekapro na Stezce

Přijďte podpořit naše snažení, činnost Hospice svatého Lazara, zápis do knihy Českých rekordů na závěrečnou akci charitativního projektu DEKApro na cyklostezku mezi obce Kozolupy a Město Touškov, kterou spojíme háčkovanými a pletenými dekami, které si můžete odnést domů. Hudba, jídlo, dětská stezka.
Město Touškov, Plzeňský kraj

Jízda Jiřího Kristiána Lobkowicze 2024

Ve spolupráci s městským obvodem Plzeň 5 – Křimice a městem Dobřany srdečně zveme na akci spojenou s výstavou historických vozidel.
Plzeň 5-Křimice, Plzeňský kraj

Dětské divadlo na Krašovské – Pohádky pro neposlušné děti

Přijďte si k nám na Krašovskou užít nedělní odpoledne plné zábavy na dětské divadlo Pohádky pro neposlušné děti!
Plzeň, Plzeňský kraj

Festival kondice Plzeň 2024

Festival kondice je zpět!
Plzeň, Plzeňský kraj

Kaolinový důl v Nevřeni na Plzeňsku – bývalý hlubinný důl na kaolin

V Nevřeni na Plzeňsku se v červnu 2019 otevřel pro návstěvníky bývalý hlubinný důl na kaolin, který znáte z pohádky Čertí brko. Důl má v hloubce několika desítek metrů pod zemí až 1 300 metrů podzemních chodeb, zpřístupněno je asi 700 metrů. Některé chodby jsou až deset metrů široké.
Nevřeň, Plzeňský kraj

Centrum Caolinum Nevřeň – expozice těžby kaolinu

V Nevřeni na Plzeňsku se nachází kulturní Centrum Caolinum, kde objevíte expozici o unikátní hlubinné těžbě kaolinu, která zde trvala celkem 27 let, a poznáte také geologickou historii regionu.
Nevřeň, Plzeňský kraj

Přírodní památka Příšovská homolka na Plzeňsku

Nevýrazný vršek Příšovská homolka převyšuje okolní krajinu jen o 14 metrů. Ale i tak je unikátní, je to původní nejjižnější sopka českého masivu.
Příšov, Plzeňský kraj

Exkurze do spalovny v Chotíkově

Jak funguje jedno z nejmodernějších zařízení svého druhu, můžete každou sobotu zjistit v infocentru spalovny komunálního odpadu v Chotíkově u Plzně. Z bezpečnostních důvodů se samozřejmě nedostanete přímo do provozu, nicméně prostřednictvím interaktivní expozice tam můžete virtuálně nahlédnout.
Chotíkov, Plzeňský kraj

Pomník bitvy u Nekmíře

Pomník bitvy u Nekmíře připomíná první použití jednoho z husitských bojových vynálezů – vozové hradby. Jan Žižka zde v roce 1419 porazil vojska Bohuslava ze Švamberka.
Nekmíř, Plzeňský kraj

Krašovické kamenné kruhy

Na vrcholu kopce nad obcí Horní Bělá stojí rozlehlý kamenný kruh, který byl novodobě postaven k harmonizaci krajiny. Obvod kruhu tvoří 21 velkých menhirů, což ho řadí mezi největší kamenné kruhy v kontinentální Evropě.
Krašovice, Plzeňský kraj

Farmapark u Toma

Farmapark u Toma je budován jako kontaktní, tzn. že můžete do většiny výběhů za zvířátky.
Ledce, Plzeňský kraj

Rozhledna Krkavec – netradiční výhled, bistro i ubytování

Rozhledna na Krkavci je zajímavým turistickým cílem. Leží ve výšce 504 metrů nad mořem nedaleko Plzně uprostřed rozsáhlých lesů, ale s dobrou přístupovou cestou pro pěší i cyklisty. Z obou ochozů je výhled na Plzeňskou kotlinu, Šumavu i Český les.
Ledce, Plzeňský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Panorama – romantika a relaxace v Plzni

Hotel nabízí možnost vidět srdce západních Čech – Plzeň – jak na dlani a strávit zde nezapomenutelné chvíle ve dvou. Hotel Panorama v Plzni nedaleko centra města nabízí v klidné lokalitě u parku s jezírkem 27 pokojů.
Plzeň 1, Plzeňský kraj

Transkemp Hracholusky

Kemp najdete u 22 km dlouhé přehradní jezero Hracholusky. Je zde k dispozici ubytování v chatách, pokojích, stanech a přívěsech.
Pňovany, Plzeňský kraj

Pension U Leihsů

Rodinný penzion s restaurací v blízkosti přehrady Hracholusky, 15 km od Plzně.
Plešnice, Plzeňský kraj

Kemp Keramika u přehrady Hracholusky

Kemp Keramika o rozloze 30.000 m² leží v hezkém prostředí na břehu Hracholuské přehrady, asi 15km západně od Plzně. Je vhodný pro milovníky vodních sportů, rybáře, houbaře, turisty a zároveň pro všechny, kteří vyhledávají nové zážitky a aktivní dovolenou.
Líšťany, Plzeňský kraj

Řemeslný pivovar Raven v Plzni

Pivovar Raven začal vařit pivo v roce 2015. Pivovar přichází každý měsíc s novými styly a kombinacemi, které v ČR dosud nikdo neuvařil. Chmel na pivo pochází z celého světa – od Čech po Austrálii. Pivovar se nachází v plzeňském Bolevci u zastávky tramvaje Mozartova.
Plzeň, Plzeňský kraj

Chata u Hracholuské přehrady

Chata se nachází v klidné části chatové osady na okraji vesnice Hracholusky.
Úlice, Plzeňský kraj

Agaricus – největší producent žampionů v Česku

Agaricus je největším producentem žampionů v ČR. Veškeré prodané zboží společnosti je z vlastní produkce.
Kaznějov, Plzeňský kraj

Kemp Kosatka na přehradě Hracholusky

Kemp Kosatka nabízí odpočinek a relaxaci v sluncem zalitém údolí na břehu vodního díla Hracholusky, které vytvořilo přehradu na řece Mži. V areálu kempu Kosatka najdete pohodlné ubytování v rodinných chatkách a nebo v hlavní budově jak v luxusním apartmánu, tak i v útulných pokojích.
Pňovany, Plzeňský kraj