Úvod > Kalendář akcí > Výstavy > Vera Sokolinska – Melodie mé duše
Restaurant Villa Patriot
Výstavy

Vera Sokolinska – Melodie mé duše

Přijďte se podívat na prodejní výstavu obrazů Very Sokolinskoy s názvem Melodie mé duše, která proběhne v Gourmet Restaurantu Villa Patriot v Mariánských Lázních.

Vera Sokolinska je malířka a umělecká ředitelka galerie "Terapie barev" v Centru Sokolinsky v St. Peterburgu. Má jasný a pozitivní přístup bez kompromisů, pokud jde o barvy i světlo ve svých malbách. Obrazy jsou plné slunce a pozitivní energie, kterou prostřednictvím svých obrazů přenáší i na lidi. Nyní máte možnost získat některý z obrazů do domácí sbírky nejen jako součást interiéru, ale i jako prostředek léčby.

Vera Sokolinska začala malovat jako profesionální umělec ve zralém věku. Vrhla se do práce se svým obvyklým temperamentem. V roce 2011 měla první samostatnou výstavu v Petrohradě – v galerii "888" a v roce 2013 vystavovala v Montecatini Terme v Itálii. Jeden z obrazů má ve sbírce i Muzeum moderního umění v Montecatini Terme. V roce 2014 probíhají současně výstavy na Ukrajině, v  Rusku, v Itálii, Anglii nebo Korei.

Proč právě ve Ville Patriot? S Centrem Sokolinsky spolupracujeme již od roku 2013 a nyní máme možnost obrazy paní Very Sokolinskoy představit v krásném prostředí restaurace. Jedná se o zvláštní spojení pozitivních věcí i lidí. Hodujte všemi smysly – uspokojte zrak i chuť.

Prodejní výstava probíhá od 21.6.2014 – 30.7.2014 denně od 14:00 do 17:00 hodin .

Obrazy Karla Polomise

Olejomalby a akvarely v mariánskolázeňském muzeu.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Historický betlém z Karlovarska

Historický betlém v mariánskolázeňském muzeu.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Speciální podvečerní prohlídka Goethovými pokoji

Speciální prohlídka s ředitelem muzea.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Beseda s polárníkem Jaroslavem Pavlíčkem

Beseda s polárníkem cestovatelem a spisovatelem.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Hotel Nové Lázně Ensana Health Spa Hotel – Římské lázně v Mariánských Lázních

V hotelu Nové Lázně můžete prožít luxusní dovolenou se špičkovými službami, které jsou naprosto srovnatelné s těmi zahraničními. Vyzkoušejte koupání ve třech bazénech v originálních Římských lázních, které zdobí originální mramorové sloupy pocházející z roku 1896.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

SnowKidz park v Mariánských Lázních

Ve SnowKids parku se vaše ratolesti naučí prvním základům lyžování nebo snowboardingu. Výuka probíhá vždy hravou a zábavnou formou s využitím barevných a atraktivních pomůcek a hraček, pod vedením instruktorů speciálně vyškolených na dětskou metodiku.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Sochy Františka Josefa I. a Edwarda VII. v Mariánských Lázních

Sousoší bylo zhotoveno u příležitosti 110. výročí setkání císaře rakouského Františka Josefa I. a krále anglického Edwarda VII., které proběhlo 16. srpna 1904 v Mariánských Lázních.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Spa Hotel Bohemia Mariánské Lázně

Tento secesní hotel se nachází v centru Mariánských Lázní jen 300 metrů od kolonády se Zpívající fontánou a léčivými prameny. Díky komfortním pokojům a balneo centru je vyhledávaným místem k pobytu domácích i zahraničních hostů. Romantické okolí vybízí k procházkám.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Česká hospůdka

Provozujeme nekuřáckou restauraci s nabídkou české kuchyně, velkého výběru piv a dalších alkoholických i nealkoholických nápojů.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Hotel Anglický Dvůr Mariánské Lázně

Pokud chcete využívat hotelových služeb na úrovni a zároveň mít co možná největší soukromí, OREA Hotel Anglický Dvůr**** Mariánské Lázně je pro vás ideálním místem. Nabízí ubytování v prostorných apartmá s vlastním kuchyňským koutem.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Hotel Richard v Mariánských Lázních

Wellness & SPA hotel Richard**** je kompletně nekuřácký hotel. V roce 2015 hotel prezentuje svou nově zrekonstruovanou recepci a restauraci, vše v příjemných, přírodních barvách. Součástí objektu je krytý rehabilitační bazén, vířivka, sauna, fitness-studio, rehabilitační a relaxační centrum.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Ensana Health Spa Hotel Hvězda

Hotel Hvězda je jednou z nejkrásnějších budov Mariánských Lázní a je ideálním místem pro rodinnou dovolenou.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj