!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Klatovský festival vína 2022
Gastronomické akce

Klatovský festival vína 2022

  • 18. červen 2022
Klatovský festival vína 2022 nabídne od 13.00 hod. svým účastníkům možnost degustace vín 10 vinařství z Moravy a Čech. Vystoupí folklorní i taneční soubory, atmosféru dokreslí cimbálová muzika, kterou vystřídá jazz-rocková kapela.
Rádi bychom Vás pozvali na 2. ročník Klatovského festivalu vína, který se uskuteční v Klatovech v malebných prostorech Mercandinových sadů. Vychutnat si zde budete moct nabídku deseti vinařství z Moravy a Čech, ale také získat cenné informace a odpovědi na Vaše vinařské otázky. Samozřejmostí je i vhodné občerstvení, které doplní širokou paletu nabízeného vína. Očekávat můžete bohatý kulturní program, ve večerním hodinách pak i dražbu vybraných vín, kdy výtěžek bude použit na charitativní účely. K poslechu budou znít tóny cimbálové muziky, které ve večerních hodinách vystřídá jazz-rockově naladěná kapela. Nezapomínáme i na vaše ratolesti, pro které bude na místě připraven zábavný program. Vstup na akci je zdarma. Návštěvníci si mohou zakoupit a degustovat nabízená vína pouze z festivalových skleniček. Těšíme se na Vaši účast.
Zobrazit více

Provozovatel

Klatovský spolek vinařů, z.s.

Puškinova 88
339 01 Klatovy
Tel.:
+420 721 977 839
Email:
info@ktfv.cz
Email:
jirizavrel@email.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.ktfv.cz
GPS:
49,387407 13,299967
 
Region:
Šumava
Oblast:
Šumava
Město:
Klatovy
 

Vstupné

Cena: zdarma

Poznámka:Návštěvníkům bude poskytnuto víno pouze do zakoupených sklenic na místě.

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Akce v okolí

10.6.
31.12.
Útržky z Pošumaví

Útržky z Pošumaví

Plánice, Šumava
17.11.
30.1.
Vánoce u kováře Jarky Bati

Vánoce u kováře Jarky Bati

Přeštice, Plzeňsko a Český les

Ubytování a restaurace v okolí