Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Hrajte si celý víkend v Avionu v Ostravě. Lego dny pro malé i velké...
Akce pro děti

Hrajte si celý víkend v Avionu v Ostravě. Lego dny pro malé i velké...

Přijďte ve dnech 8. až 10. listopadu na oblíbené LEGO dny do ostravského Avion Shopping Parku. Náměstíčko u kavárny Coffeeshop Company se na celý víkend promění v obrovské LEGO hřiště, kterému bude vévodit zeměkoule, na níž si každé dítě i dospělý může připevnit svůj výrobek.
Zdatní hráči leg a budou mít šanci se zapojit do CHIMA soubojů a s pomocí svého Speedora se stát opravdovými vládci magické energie CHI. Nudit se nebudou ani malé slečny, které rády tvoří, kreslí nebo oblékají princezny. Právě pro ně zde bude LEGO Friends. LEGO Duplo zabaví zas ty nejmenší. Videozóna bude nepřetržitě vysílat novinky a filmy z LEGO světa a po celou dobu se zde za doprovodu master buildera bude stavět velkolepý LEGO hasič.

Na památku se pak účastníci mohou vyfotit s maskoty Lavalem i Craggerem. A zatímco tatínci a synové budou bojovat o magickou energii CHI a dcery stavět módní salón, maminky si mohou odskočit do nově otevřených módních obchodů ve středové části centra, jako je Zara, Desigual a další.

Provozovatel

Avion Shopping Park Ostrava

Rudná 114
700 30 Ostrava-Jih
Tel.:
+420 597 434 900
Email:
avion.ostrava@ike...
GPS:
49,799734 18,224087
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Formula Student Ostrava – Svět techniky v Ostravě

Hlavními výstavními kousky jsou dva monoposty z univerzitních dílen.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

32 vrcholů Beskyd

Máš rád výzvy a chceš poznat pohoří Beskyd? Tak teď jedna velká výzva stojí právě před tebou! Ulož si seznam 32 vrcholů Beskyd, vyjdi kopec, zapiš si datum a čas a hurá na další kopec. Máš na to celý rok a pořadí je jen na tobě.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Colours of Ostrava 2023 – multižánrový hudební festival

20. ročník mezinárodního festivalu Colours of Ostrava se koná 19. – 22. července 2023, kdy opět proběhne s rozsáhlým programem v unikátní industriální oblasti ostravských Dolních Vítkovic.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Ostrava zpívá gospel

9. ročník projektu Ostrava zpívá gospel.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

E-motion park Ostrava

Naproti Avion Shopping Parku v Ostravě najdete výjimečný zábavní park.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Ski Areál Ostrava – Ski65 – indoor lyžování a běžecké lyžování celoročně

V Ostravě, v hale, je postavena “sjezdovka” na celoroční lyžování. Vedle ní stojí nekonečný běžkařský okruh. Dva evoluční stroje, dostupné bez omezení teploty, množství sněhu, zasněžování. Jedná se o typické zimní sporty pod střechou, indoor lyžování bez sněhu.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

FunPark Žirafa v ostravském Avionu

V květnu 2015 zahájil v ostravském Avion Shopping Parku provoz oblíbený a v mnoha ohledech unikátní dětský zábavní park Žirafa. Děti si zde mohou užít neuvěřitelné množství nápaditých prolézaček, jedinečné 7D kino či dětské trampolíny.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Dětský koutek Žirafa v Ostravě

Funpark Žirafa se může pochlubit více než 90 nejmodernějšími atrakcemi pro děti a dospělé. Také díky tomu patří Funpark v Ostravě mezi největší zábavní parky v České republice.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Akord nabízí ubytování v Ostravě

Hotel Akord nabízí ubytování v klidné části Ostravy. Moderně zařízené pokoje byly zrekonstruovány v roce 2014. Hotel nabízí komfort a pohodlí v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, v bezprostřední blízkosti najdete lesopark Bělský les, Aquapark.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

Zámek Zábřeh – komfortní ubytování a gastronomie na zámku

Opuštěné a polorozpadlé šlechtické sídlo znovu ožilo jako historická scéna pro vaše zážitky. V letech 2004-2007 byl zámek rekonstruován, aby se v září 2007 vrátil jako designový historický hotel, domácí pivovar Pikard (obnoven po 400 letech), restaurant a pivní & vinné koupele.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

Minipivovar Pikard na zámku Zábřeh v Ostravě

Zámecký minipivovar Pikard v Zábřehu byl obnoven v letech 2004-2007. Tradice vaření piva zde byla dokladována již v roce 1652. Později byla vzhledem k pohnuté historii celého objektu přerušena.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

Best Western hotel Vista Ostrava

Kompletně zrekonstruovaný Best Western Hotel Vista nabízí širokou škálu služeb pro firemní a konferenční klientelu. Moderně zařízené hotelové pokoje, gurmánský Restaurant Buena Vista, nové konferenční sály a profesionální a osobní přístup k hostům, zpříjemní Váš pobyt v Ostravě.
Ostrava, Moravskoslezský kraj