!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Filozofie, principy a teorie naturopatie - seminář
Společenské akce

Filozofie, principy a teorie naturopatie - seminář

Kdy 23. listopad 2019 10:00 - 17:00
V tomto jednodenním semináři si představíme možné přístupy k léčbě člověka, naturopatické modality vč. jejich správné aplikace, a ukážeme si propojenost jednotlivých druhů léčebných postupů s tzv. evidence based medicine (medicínou založenou na důkazech).
Ukážeme si počátky naturopatické profese, jejíž kořeny sahají až k Hippokratovi. Společně projdeme časovou osu od roku 460 př.n.l. až do současnosti a představíme si slavné myslitele a lékaře, kteří naturopatii propagovali a využívali. Prozkoumáme tradiční filozofie a principy, které jsou nedílnou součástí této profese. Seminář certifikovaný Školou Klinické Naturopatie.

Lektor: Kateřina Boesenberg, ND je plně kvalifikovaná klinická naturopatka a nutriční terapeutka s více než 15 letou praxí v oboru a je zároveň ředitelkou Školy Klinické naturopatie. Předsedá České naturopatické společnosti a Evropskému výboru Světové naturopatické federace (WNF), kde se věnuje prohlubování spolupráce evropských naturopatických společností a zvyšování povědomí o naturopatii s důrazem na kvalitní vzdělávání a akreditaci terapeutů.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 14. 11. 2019