Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Extreme Cup v Liberci
Sportovní akce

Extreme Cup v Liberci

Zveme vás na třetí ročník závodů dálkově řízených modelů aut ze série Extreme cup 2016.
Příznivci dálkově řízených silničních aut na ovládání mají možnost vidět auta v měřítku 1:10, která se představí na dráze na centrálním parkovišti u Home Credit Areny. Akce se vždy uskuteční pouze v případě příznivého počasí bez deště, jelikož se jedná o auta poháněná elektrickými bateriemi.

Každou středu od 17.00 do 19.30 hod. jsou pro veřejnost připravené otevřené tréninky, kde si budete moci vyzkoušet, jak se řídí dálkově ovládána auta. Tréninky probíhají v případě příznivého počasí bez deště a prvních pět minut je zdarma, dále se pak platí za každých sedm minut 90 Kč. V prvních pěti minutách je i instruktáž, jak se autíčko řídí.

Celkem se můžete těšit na sedm závodů v období od května do září letošního roku. Příznivci dálkově řízených silničních aut na ovládání mají možnost vidět auta v měřítku 1:10, která se představí na dráze na centrálním parkovišti u Home Credit Areny. Akce se vždy uskuteční pouze v případě příznivého počasí bez deště, jelikož se jedná o auta poháněná elektrickými bateriemi.

Jako RC (radio-controlled) jsou označovány rádiem řízené modely aut, jejichž popularita v České republice prudce roste. Zúčastnit se může každý, nejsou zde žádné věkové hranice. Tato auta jsou velice technicky vyspělá a dokáží vyvinout rychlost až 90 km/h na několika desítkách metrů. Řízení těchto rychlých aut vyžaduje především šikovnou manipulaci s ovládacím zařízení a technickou pečlivost při přípravě auta na závod. Přijměte pozvání na premiérový závod RC modelů aut a zažijte nevídanou závodní atmosféru.

Termíny série závodů EXTREME CUP 2016 – RC modely aut:
21. 5. 2016
18. 6. 2016
16. 7. 2016
6. 8. 2016
21. 8. 2016
3. 9. 2016
1. 10. 2016

Provozovatel

Home Credit Arena a Sport Park Liberec

Jeronýmova 570/22
460 01 Liberec
Tel.:
+420 731 547 885
Email:
info@tipsportaren...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.sportparklibe...
GPS:
50,753956 15,048129
 
Region:
Liberecký kraj
Oblast:
Jizerské hory
Město:
Liberec
Tipy na výlet:
Liberec a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Lord of the Dance Liberec

Slavná irská taneční show Lord of the Dance se po 3 letech vrací do liberecké Home Credit arény. Přijďte si dobít baterky strhujícím přívalem pozitivní energie, precizně provedenými tanečními čísly, překrásnou hudbou a kostýmy i propracovanou scénou doplněnou kouzelnými projekcemi.
Liberec, Liberecký kraj

Mikuláš v Babylonu

Do Centra Babylon i letos zavítá Mikuláš se svojí družinou. Srdečně zveme děti, rodiče i prarodiče na mikulášskou  besídku.
Liberec, Liberecký kraj

K pobytu neomezený vstup do Zoo Liberec v rámci ubytování

Máme skvělou novinku pro všechny milovníky ZOO!
Liberec, Liberecký kraj

Arteterapie

Od října pro vás v Centru RoSa Liberec chystáme arteterapii, kde si budete moci vyzkoušet různé formy rukodělného tvoření, které bude tematicky zaměřeno na roční období nebo sezónní svátky.
Liberec, Liberecký kraj

Veřejné bruslení v Liberci ve Svijanské hale

Bruslení pro veřejnost ve Svijanské hale v Liberci. Pokud nemáte vlastní brusle, doražte také, k dispozici je zde půjčovna bruslí.
Liberec, Liberecký kraj

Ricochet, badminton, tenis nebo stolní tenis v Liberci

Ricochetové, badmintonové, tenisové kurty v areálu Sport parki Liberec. V areálu se nachází i několik stolů pro stolní tenis.
Liberec, Liberecký kraj

Beach volejbal v Liberci

V areálu Tipsport areny se nachází pískové hřiště pro beach volejbal.
Liberec, Liberecký kraj

In-line dráha Liberec

Víceúčelová relaxačně sportovní dráha v areálu Sport Parku Liberec. Celková délka dráhy je 1,37 km a je vhodná pro in-line bruslaře i cyklisty. Nástup na dráhu je nejvhodnější z ulice Máchova, kde lze zdarma zaparkovat.
Liberec, Liberecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurant Kamenný dům

Rodinný restaurant na okraji centra Liberce s tradicí již od roku 2006.
Liberec, Liberecký kraj

Liberecký DOK

Bistro, kavárna s vlastní pekárnou a moderní školící prostory – to vše najdete pod jednou střechou v Liberci. Prostor, kde můžete strávit příjemné odpoledne s přáteli, sjednat si obchodní snídani nebo schůzku, a kam můžete vyrazit na víkendový brunch.
Liberec, Liberecký kraj

Wellness Hotel Babylon

Apartmány pro nezapomenutelné romantické pobyty a výjimečné příležitosti nebo rodinné pokoje pro krásné chvilky s Vašimi blízkými! To vše a zábavu na celý den najdete u nás pod jednou střechou.
Liberec, Liberecký kraj

Restaurace Jizerka

Samoobslužnou restauraci s nabídkou tradiční české i mezinárodní kuchyně najdete v libereckém zábavním Centru Babylon.
Liberec, Liberecký kraj