Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Edukativní seriál "Čím budu?" – Učitel
Akce pro děti

Edukativní seriál "Čím budu?" – Učitel

Profesionálové na slovo vzatí vás vezmou do svého světa znalostí a poodhalí vám, jak to vše za učitelským stolem funguje. První červnový víkend bude ve znamení vzdělávání. Kromě zajímavých informací a bohaté zábavy čekají na návštěvníky také soutěže o naučné knihy.
Hlavní program se zapojením návštěvníků se bude odehrávat na pódiu. Podle rozvrhu hodin postupně, jako ve škole, přijdou na řadu předměty hudební výchova, angličtina, tělocvik, přírodověda, chemie a fyzika.

V Galerii Harfa bude rozmístěno několik stanovišť, na kterých mohou malí návštěvníci plnit různé úkoly. Ty jsou rozděleny podle věku dětí. Nejmenší se mohou těšit na angličtinu, práci s mikroskopem, zeměpis, dějepis, ale i trochu sportu. Pro středoškoláky jsou přichystány ukázky různých studijních oborů. Dospělí si mohou zase vybrat z řady kurzů, např. food styling nebo kurz líčení. Všechny tyto aktivity si mohou návštěvníci vyzkoušet na vlastní kůži.

Provozovatel

Galerie Harfa

Českomoravská 2420/15a
190 00 Praha 9
Tel.:
+420 266 055 600
Email:
info@galerieharfa.cz
WWW:
www.galerieharfa.cz
GPS:
50,103825 14,491250
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
Tipy na výlet:
Praha 9 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

5,0 hodin

 
 

Monkey´s Gym – moderní tělocvična pro děti ve Westfield Chodov

Monkey´s Gym, to jsou moderní profesionální tělocvičny, které jsou šité dětem na míru. Nabízejí jedinečný koncept pohybové všestrannosti pro nejmenší od 6 měsíců do 7 let, a to už od roku 2012! Malé sportovce zde nadchne barevné prostředí, skutečné gymnastické nářadí i hravá atmosféra.
Praha 9, Praha

Comic-Con 2023 v pražském O₂ universu

Comic-Con Prague 2023 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede MacGyver i další ikony z Hvězdné brány či zástupci DC
Praha 9, Praha

Kanadská artistická skupina Cirque du Soleil v Praze

Kanadská artistická skupina Cirque du Soleil, jejíž vystoupení jsou plná akrobatických čísel, barev, světelných efektů a hudby, vystoupí v pražské O2 areně, ve dnech 3. až 7. května 2023. Představení Ovo je inspirováno hmyzí říší.
Praha 9, Praha

Kapitán Demo: Naposled

Dlouho očekávaný křest alba Mistr Světa Všeho česko-italského magnáta Kapitána Dema proběhne 13. 5. 2023 v pražské O2 areně.
Praha 9, Praha

Aktivity v okolí

Inline zóna v Galerii Harfa

Inline zóna v Galerii Harfa nabízí prostor pro inline bruslení během zimního období.
Praha 9, Praha

Saunování v saunovém světě Saunia v Galerii Harfa

Saunia je se svými 15ti pobočkami jedničkou mezi saunovými světy v ČR. Je unikátní svým umístěním v obchodních centrech, takže disponuje skvělou dopravní dostupností. V ceně vstupu je osuška a prostěradlo, takže rozhodnout se pro návštěvu můžete skutečně kdykoli. Vstup je časově neomezený.
Praha 9, Praha

O2 Arena Praha

O2 arena, dějiště desítek atraktivních sportovních a kulturních událostí, patří k nejmodernějším stánkům v Evropě s kapacitou až 18 tisíc míst. Byla otevřena v roce 2004 při konání mistrovství světa v ledním hokeji a od té doby každoročně přivítá přes 600 tisíc lidí.
Praha 9, Praha

Malá O2 arena – O2 universum

Multifunkční a kulturní centrum O2 universum, tzv. malá O2 arena, přímo navazuje na budovu O2 areny z jižní strany, se rozkládá na čtyřech podlažích a zabírá plochou téměř 50 tisíc m². Slouží jako moderní multifunkční centrum pro pořádání středně velkých koncertů a sportovních utkání i kongresů.
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Carol

Hotel Carol je skutečnou oázou klidu, ve které si můžete užívat zasloužený odpočinek po prohlídce Prahy nebo po náročném obchodním jednání.
Praha, Praha

Stages Hotel Prague

Lifestylový Stages Hotel Prague nabízí ubytování v moderním designovém hotelu v těsném sousedství O2 areny. Hostům je k dispozici 300 pokojů.
Praha 9, Praha

Restaurant Bohemia v hotelu Step

Hotelový komplex s rozsáhlým kongresovým, sportovním a wellness zázemím. Hotel nabízí moderní pokoje a apartmány, které jsou klimatizované. Hosté oceňují výběr restaurací s tradiční českou i mezinárodní kuchyní.
Praha 9, Praha

Cukrárna Amarilis Vysočany

Nabízíme široký výběr dortů, zákusků, cukrářských výrobků, chlebíčků a obložených mís.
Praha, Praha