!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Dny gegrafie 2018 na Albertově
Dny gegrafie 2018 na Albertově
"> Dny gegrafie 2018 na Albertově
19.11.
23.11.
+ Přidat foto
Festivaly

Dny gegrafie 2018 na Albertově

Kdy 19. listopad 2018 – 23. listopad 2018
V týdnu od 19. do 23. listopadu 2018 pořádá Geografická sekce Přírodovědecké fakulty UK akci s názvem Dny geografie. Během tohoto týdne budete mít možnost zdarma navštívit nejrůznější přednášky, workshopy či výstavy s geografickou tematikou. Program je vhodný pro všechny věkové kategorie.
Geografická sekce Přírodovědecké fakulty UK opět pořádá popularizačně vzdělávací akci názvem Dny geografie, která si klade za cíl upozornit na obrovskou šíři geografických témat a problémů řešených na zdejším pracovišti.

V rámci letošních Dnů geografie se můžete těšit například na výstavu Mikuláš Klaudyán – první mapa Čech 1518, Den zdraví a samozřejmě na velké množství nejrůznějších odborných přednášek pokrývající široké spektrum geografických výzkumů (např. migrace, cestovní ruch, obyvatelstvo Česka, využívání dronů v geografickém výzkumu, historická a současná sucha v Česku a mnoho dalších). Připraveny pro vás budou také geografické hry zaměřené na cestovní ruch či politickou geografii, komentované exkurze do Mapové sbírky nebo workshopy, při kterých se naučíte sestavovat vlastní rodokmen či geogreferencovat staré mapy.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 23. 2. 2019