!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Circus Ponorka

Circus Ponorka

Kdy 28. únor 2020 20:00 - 22:00 Hudební a divadelní akce
Efekty, dva mikrofony, kytara, hravost, improvizace, chytlavé melodie, dokonalá interakce s publikem, to vše je základní výčet charakteristik Honzy Ponocného, principála jedinečného cirkusu, one-man show, která nemá na hudením poli obdoby.
Je neuvěřitelné, jak může jednočlenná kapela znít - dokáže poskládat zvuk celé kapely, ve které nechybějí bicí, basa, několik kytarových aprtů, a dokonce celý pěvecký sbor.

Talentovaný umělec složil hudbu k několika celovečerním filmům, například pro Alici Nellis a její snímky Perfect Days (2011) nebo Mamas a Papas (201), za níž získal nominaci na Českého lva. Nominována byla také jeho hudba k filmu Revival, kde si sám střihl okouzlující roli slepeého bubeníka (2013).
Celý popis
Naposledy změněno: 13. 2. 2020

Ubytování a restaurace v okolí