Úvod > Kalendář akcí > Celostátní týden saunování
Celostátní týden saunování
">
2.11.
10.11.
+ Přidat foto
Společenské akce

Celostátní týden saunování

Kdy 2. listopad 2019 – 10. listopad 2019
Již po deváté se uskuteční celostátní akce zaměřená na propagaci správného saunování. Na řadě míst po celé ČR se uskuteční speciální saunové události. Připraveno je zážitkové saunování, saunové ceremoniály, diskuse s návštěvníky a další akce.
V roce 2019 se uskuteční 9. ročník kampaně a to v termínu 2. až 9. listopadu. Ke kampani se mohou přidat sauny a saunová centra z celé ČR, ale i ze zahraničí. Každoročně projekt osloví několik desítek provozovatelů saun.

Celostátní týden saunování přinese návštěvníkům saun celou řadu speciálních akcí, spoustu zážitků, nejrůznější výhody a také informace o správném a zdravém pravidelném saunování. To vše v prvním listopadovém týdnu, tedy na počátku hlavní saunové sezóny.

V některých saunách se chystají diskuse o zásadách správného saunování. Řada saun zavádí nově do programu zážitkové saunování. Návštěvníci saun se například dozví, proč je dobré chodit do sauny pravidelně, nejlépe každý týden. Jak je důležité dodržovat po prohřátí a ochlazení mnohdy opomíjenou součást saunování a tou je relaxace a odpočinek. Velký prostor je věnován hygieně, pitnému režimu nebo saunování celých rodin včetně dětí.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 23. 10. 2019