Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Benefiční turnaj Vyber si, vydraž si, zahraj si!
Kiki a Maki letos poprvé
Sportovní akce

Benefiční turnaj Vyber si, vydraž si, zahraj si!

3. ročník oblíbeného turnaje v plážovém volejbale s možností zahrát si po boku českých a slovenských TOP hráčů a hráček. Výtěžek z turnaje si rozdělí neziskové organizace.
Naváže benefiční turnaj v plážovém volejbale Vyber si, vydraž si, zahraj si na svůj vzestupný trend, co se výtěžku týče? Pilotní ročník vynesl 60 tisíc korun, loni to bylo téměř jednou tolik a letos má netradiční počin úspěšného hráče a trenéra Martina Tichého velkou šanci navázat. Vůbec poprvé totiž potvrdily svou účast oblíbené plážové krásky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková. Benefice se koná 16. a 17. listopadu.

S projektem benefičního turnaje, který si klade za cíl podpořit vybrané neziskové organizace, přišel před třemi lety mistr České republiky z roku 2011 Martin Tichý. Podle něj je důležité přesunout pozornost, která je upřena na vrcholové sportovce, na prospěšnou věc. Letos si výtěžek rozdělí Centrum Anabell, které pomáhá osobám s poruchou příjmu potravy, a Hospic svaté Hedviky, jenž se zaměřuje na důstojný a bezbolestný odchod umírajících.

Scénář benefičního turnaje, který je unikátní svým konceptem, se nemění. Večer 16. listopadu se v Theatro Music Clubu uskuteční dražba nejlepších hráčů a hráček českého i slovenského plážového volejbalu. Každý má skutečně svou vyvolávací cenu a zájemci přihazují stejně jako v aukční síni. Ten, kdo nabídne nejvyšší částku má možnost si druhý den po boku elitního beachaře zahrát.

Turnaj se koná v Beachklubu Pankrác a kromě Kiki a Maki nebo Tichého bude možné bojovat o Martinu Bonnerovou a Barboru Hermannovou, olympionika Přemysla Kubalu, Jindřicha Weisse, slovenskou reprezentantku Natálii Dubovcovou a další.

Do turnaje se mohou přihlásit libovolné smíšené dvojice, nejen ty, které vzejdou z dražby.

Dražba: večer 16. 11. – Theatro Music Club, Karlín
Turnaj: celý den 17. 11. – Beachklub Pankrác, Praha 4

Ryby a rybičky – největší výstavní a prodejní akvaristická burza v Praze

Největší výstavní a prodejní akvaristická burza v Praze s dlouholetou tradicí se koná každou neděli na Pankráci od 8:30 do 11:30 v První jazykové základní škole, Horáčkova 1100, Praha 4, u metra Pankrác.
Praha 4, Praha

Ryby a rybičky – největší výstavní a prodejní akvaristická burza v Praze

Největší výstavní a prodejní akvaristická burza v Praze s dlouholetou tradicí se koná každou neděli na Pankráci od 8:30 do 11:30 v První jazykové základní škole, Horáčkova 1100, Praha 4, u metra Pankrác.
Praha 4, Praha

Zimní bruslení Arkády Pankrác

Zimní bruslení je v módě! Před OC Arkády Pankrác je otevřeno venkovní ledové kluziště. Bruslí se denně i o víkendech od 9-21 hodin a za každého počasí.
Praha 4, Praha

Aktivity v okolí

Kroužky Beachvolejbalu v Praze

Tréninky beachvolejbalu pro děti a dospělé, kroužky plážového volejbalu pod vedením trenérů Beachklubu Pankrác. V zimní sezóně ve vyhřívané nafukovací hale Beachklubu Pankrác, v letní sezóně pod širým nebem!
Praha 4, Praha

Tenis Pankrác

Dejte stresu smeč! Přijďte si zasportovat, zarelaxovat a uvolnit se do nové sportovní oázy v cetru Prahy – na Pankráci.
Praha 4, Praha

Venkovní posilovna v Central parku Na Pankráci

V Centrálním parku Na Pankráci najdete hned dvě cvičící místa – jedno určené seniorům a druhé pro všechny věkové a výkonnostní kategorie.
Praha 4, Praha

Budova City Tower na Pankráci

City Tower v Praze na Pankráci je druhá nejvyšší budova v Česku a nejvyšší budova v Praze. Byla postavena mezo lety 1895 až 1993 a jejími autory jsou Richard Meier&Partners a architekti Václav Aulický a Aleš Papp.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Panorama na Pankráci

Stavba hotelu byla zahájena v roce 1979 a dostavěna byla o 4 roky později v roce 1983. Po dokončení se jednalo o druhou výškovou budovu na Pankrácké pláni. Za návrhem hotelu stojí architekti Alois Semela a Vlado Alujevič.
Praha 4, Praha

Hotel Oáza na Praze 4

Hotel Oáza se nachází nedaleko centra, na Praze 4, v místní části Krč. Kromě ubytování hotel nabízí také thajské masáže a sportovní tenisové centrum.
Praha 4, Praha

Aureole – nebeský gurmánský zážitek

Vystoupejte do 109metrové výšky, do nejvýše položené restaurace v Praze, kde vás okouzlí kulinářské umění stejně jako magická atmosféra. Aureole se nachází v 27. patře mrakodrapu City Tower na Pankráci, nabízí unikátní design v kombinaci s kulinářským uměním a velkolepým výhledem na panorama Prahy.
Praha 4, Praha

Hotel Occidental Praha

Čtyřhvězdičkový hotel Occidental Praha dříve známý jako Barceló Praha, se nachází na Praze 4 v blízkosti největších pražských nákupních center, pouhých 15 minut metrem od Starého Města a 5 minut od oblíbené sportovní a rekreační oblasti Žluté Lázně.
Praha 4, Praha