Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Beer Treking 2014 v Koutech nad Desnou
Sportovní akce

Beer Treking 2014 v Koutech nad Desnou

Otevřené mistrovství České republiky v pivním trekingu v kategoriích muži, ženy a dogtreking. Navíc také soutěž pětičlenných týmů.

Hromadný start závodu závodu 27.9.2014 ve 14:00 z areálu Kouty v Koutech nad Desnou. Trasa je vedena směr chatu Petrovka-Výrovku-Červenohorské sedlo a zpět do areálu Kouty.

Závod je značen jak směrovkami, tak značkovací páskou. Na závodníky čeká na trati dlouhé cca 13km šest občerstvovacích stanic s pivem a něčím malým k zakousnutí.

Kategorie: Muži Ženy Dogtrekking(pán pije/pes táhne – v případě záměny bude závodník i pes diskvalifikován:) Soutěž 5-ti členných týmů v libovolném složení(registrace bude možná pouze na místě v kanceláři závodu)

Start: Kouty nad Desnou (areál Kouty) U Pelikána-Pod hřbety-Petrovka-Nad Petrovkou-U Výrovky-Pod Malým Jezerníkem-Klínovec-Červenohorské sedlo-Koutský žleb-Kouty Stará kuželna

Cíl: Kouty nad Desnou (areál Kouty). Po vyhlášení v 19:00 hod. proběhne afterparty v místním baru "Lyžárna", končící až v pozdních večerních hodinách za doprovodu kapel Road from City a Smell Well.

Registrace probíhají na webu beer-treking.cz nebo na místě v den startu.

Provozovatel

Sportovní areál Kouty

Kouty nad Desnou 30
788 11 Loučná nad Desnou
Tel.:
+420 583 283 282
Tel.:
+420 602 322 244
Email:
info@k3-sport.cz
WWW:
www.kouty.cz
WWW:
www.beer-treking.cz
GPS:
50,101044 17,116552
 
 

Vstupné

Cena: 350 Kč

Poznámka:

Při registraci do 14. 9. 2014 cena 350 Kč. Registrace je možná také na místě v den startu za poplatek 400 Kč/os.

 

Časová náročnost

5,0 hodin

 
 

Novoroční výstup na Praděd

Novoroční výstup na nejvyšší vrchol Moravy a Slezska – na Praděd 1.1.2023.
Malá Morávka, Moravskoslezský kraj

Swingová tančírna na Šeráku

Co si vyšlápnout kopec na chatu? Zatančit si swing v horách vysoko nad mraky?
Branná, Olomoucký kraj

ČEZ SkiTour #6 – JeLyMan

Další zastávkou prestižního běžeckého seriálu bude chata Paprsek na pomezí tří pohoří.
Staré Město, Olomoucký kraj

Vánoční Jesenické trhy

Těšit se můžete na prodejní stánky s vánočním sortimentem, občerstvení, výbornou kávou a svařák. Nebudou chybět koledy a adventní tvořivé dílny.
Jeseník, Olomoucký kraj

Skiareál Kouty nad Desnou – největší lyžařské středisko na Moravě

Největší skiareál na Moravě s první šestisedačkovou lanovkou v Česku najdete v Koutech nad Desnou. Areál je vybaven moderním zázemím po vzoru alpských zemí. Na své si přijdou jednotlivci i rodiny s dětmi.
Loučná nad Desnou, Olomoucký kraj

Rysí skála v Jeseníkách s unikátní vyhlídkou

Areál Kouty v letošní letní sezóně otevřel naučnou stezku Rysí skála. Projekt stezky se opírá o příběh zbloudilé rysice s mláďaty, jež nalezne úkryt na vrcholu Medvědí hory (1163 m n. m.).
Loučná nad Desnou, Olomoucký kraj

Skialpová trasa v Jeseníkách v Koutech nad Desnou

Vydejte se na krásný výlet zimní krajinou Jeseníků, kdy budete mít hory jen pro sebe a nepotkáte žádné jiné lyžaře, jako na upravených sjezdovkách nebo trasách pro běžkaře. Okružní trasa pro skialpy vede z Koutů na Praděd, Červenohorské sedlo, Trojmezí a Vozku.
Loučná nad Desnou, Olomoucký kraj

Bike park Kouty nad Desnou – největší bikepark na Moravě

Užijte si zábavu v luxusním Bike parku Kouty, kde se nachází šestisedačkouvá lanovka a čtyři dlouhé tratě, které vás zabaví na celý víkend. Bikepark leží hned vedle silnice číslo 44, dvacet kilometrů od města Šumperk, směrem na Jeseník.
Loučná nad Desnou, Olomoucký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Tančírna v Loučné nad Desnou

Kavárna funguje v tančírně v letním období. Prostor zároveň slouží jako malé kulturní centrum obce, konají se tu koncerty, výstavy a podobné akce.
Loučná nad Desnou, Olomoucký kraj

Penzion Trombly v Koutech nad Desnou – Rejhoticích

Příjemný penzion Trombly najdete v Koutech nad Desnou. Pochutnáte si na americké kuchyni a budete mít možnost mluvit s rodilým mluvčím. Ubytování je vhodné pro lyžaře, kolaře, rodiny s dětmi, aktivní seniory, firemní akce, semináře, školení a večírky.
Loučná nad Desnou, Olomoucký kraj

Chata Lyžař Loučná nad Desnou

Komfortní chata až pro 26 osob se stylovou společenskou místností, barem a výčepem. U chaty si můžete zahrát stolní tenis, využít trampolínu, skluzavku, houpačku či pergolu s krbem, grilem a velkou zahradu.
Loučná nad Desnou, Olomoucký kraj

Chata Andělka Kouty nad Desnou

Komfortní chata s bazénem až pro 21 osob v obci Kouty nad Desnou. Chalupa se nachází v malebném zákoutí jižního předhůří Jeseníků přímo pod Červenohorským sedlem.
Loučná nad Desnou, Olomoucký kraj