Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Army Camp – dětský letní tábor ve srubech a penzionu na Dolní Moravě
Akce pro děti

Army Camp – dětský letní tábor ve srubech a penzionu na Dolní Moravě

Army camp je atraktivní táborový program pro letošní léto. Čeká na vás pořádná dávka pohybu v přírodě, fyzického cvičení, získávání nových dovedností a plnění atraktivních úkolů. Dále se můžete těšit na paitballové mise a celé kampaně, ve kterých si užijete spoustu napětí a dobrodružství.
Army camp je určen pro každého, kdo hledá vzrušení, nové přátele a rád překonává sám sebe. Nahlédneme společně do historie československého opevnění, navštívíme veřejně přístupné bojové objekty a muzea, které připomínají odhodlání našich předků bránit svojí vlast.

Zúčastníme se vyhlášené vzpomínkové akce Cihelna Králíky s více jak patnáctiletou tradicí. Akce Cihelna je zaměřená na oživenou historii, vojenskou historii a vojenskou techniku z minulého století. Hlavním bodem programu je několik bojových ukázek v režii vojenskohistorických klubů převážně s tématem druhé světové války, dále pak presentace AČR, integrovaného záchranného systému, výstavy vojenské historické techniky a mnoho dalšího.

Pohybové aktivity: cvičení, individuální i skupinové hry, turnaje, základy sebeobrany, výlety, expedice, koupání

Adrenalinové zážitky: lezecká stěna, trampolíny, paintballové mise a kampaně, noční hry

Další aktivity: návštěva vojenského muzea, historie opevnění, vojenská technika a zbraně, vojenská přehlídka – atraktivní akce Cihelna Králíky.

Pobyt v přírodě: orientace v přírodě, ochrana přírody, táboření, kurz přežití

Provozovatel

Moja.cz

Dolní Morava 40
561 69 Dolní Morava
Tel.:
+420 604 861 158
Email:
simona@moja.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.moja.cz
GPS:
50,134210 16,801186
 
 

Vstupné

Cena: 4 390 Kč

Snížená cena: 3 951 Kč

Poznámka:Sleva 10%: sourozenci, kamarádi/ky a odeslaná přihláška s platbou do 31. 6.

 

Časová náročnost

168,0 hodin

 
 

Grand Opening resortu Dolní Morava 2022

Zahájení zimní sezóny proběhne 10. 12. v areálu U slona ve velkém stylu s bohatým doprovodným programem.
Králíky, Pardubický kraj

JeLyMan – Jesenický lyžařský maraton

Závod v krásném prostředí na pomezí Králického Sněžníku, Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku.
Staré Město, Olomoucký kraj

ČEZ SkiTour #6 – JeLyMan

Další zastávkou prestižního běžeckého seriálu bude chata Paprsek na pomezí tří pohoří.
Staré Město, Olomoucký kraj

Mezinárodní folklorní festival v Šumperku 2023

V polovině měsíce srpna se Šumperk stává místem setkání několika set členů folklórních souborů. Stává se velikým jevištěm, na kterém se nepřetržitě střídají muzikanti, zpěváci a tanečníci ze všech možných koutů naší planety.
Šumperk, Olomoucký kraj

Pískový svět v Dolní Moravě

Přiznejte si i vy, že jste rádi stavěli bábovky a hrady z písku. Přímo u cyklotrasy v malebném údolí Dolní Moravy pod Králickým Sněžníkem je nový Pískový svět, nachází se u lanového parku a Aprés ski Hříbek. Na obřím pískovišti se zaručeně vydovádí všechny děti!
Dolní Morava, Pardubický kraj

Mamutíkův vodní park v Dolní Moravě

V Dolní Moravě najdete vodní přírodní areál, kde voda je základním prvkem k hraní, experimentování a získávání zkušeností o přírodě a jejích zákonitostech. Všechny části parku jsou interaktivní a návštěvníci mohou vše sami regulovat, vyzkoušet, uchopit či roztočit.
Dolní Morava, Pardubický kraj

Adrenalin park Dolní Morava

Největší lanový park v České republice je pro každého, kdo má rád zábavu, dobrodružství, adrenalin a nezapomenutelné okamžiky. V Adrenalin parku najdete lanový park, lezeckou stěnu, skok volným pádem nebo obří tandemovou houpačku.
Králíky, Pardubický kraj

Kostel sv. Aloise v Dolní Moravě

Kostel sv. Aloise pochází z roku 1801, je postaven v empírovém stylu a leží ve výšce 633 m. n. m.
Dolní Morava, Pardubický kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Jiřinka na úpatí Králického Sněžníku

Nově otevřený wellness penzion Jiřinka, nacházející se přímo v epicentru lyžařského areálu a sportovního centra na Dolní Moravě vám nabízí jedinečnou příležitost sloučit komfortní ubytování se sportovním vyžitím i s náročnými požadavky milovníků turistiky.
Dolní Morava, Pardubický kraj

Kemp V Zátiší na Dolní Moravě

Autokemp V Zátiší nedaleko Relax & Sport Resortu Dolní Morava je v provozu celoročně. Leží na svahu u břehu řeky Moravy a nabízí své služby karavanistům, motoristům i těm, kteří chtějí přespat ve stanu. Součástí kempu je i parádní wellnes.
Dolní Morava, Pardubický kraj

Sport Hotel Dolní Morava – ubytování a wellness

Sport Hotel DM se nachází v malebné horské oblasti Králického Sněžníku na pomezí Orlických hor a Jeseníků v obci Dolní Morava. Najdete zde to nejlepší místo pro vaši relaxaci, odpočinek s možností různých sportovních a wellness aktivt během celého roku.
Dolní Morava, Pardubický kraj

Wellness Hotel Vista

Wellness hotel Vista je atraktivní family hotel v horském prostředí Králického Sněžníku s pestrou nabídkou animačních programů v hotelu i nevšedního vyžití v Horském resortu Dolní Morava, který mají hosté jako na dlani.
Dolní Morava, Pardubický kraj