Úvod > Kalendář akcí > Akademie Václava Hudečka v Luhačovicích

Akademie Václava Hudečka v Luhačovicích

Kdy 29. červenec 2019 - 9. srpen 2019 Festivaly
Ve dnech 29. července až 9. srpna 2019 přivítají Luhačovice další, tentokrát už 23. ročník Akademie Václava Hudečka, na kterém bude vynikající český houslista Václav Hudeček opět vyučovat mladé nadané houslové virtuózy.
Letošní projekt zahájí 29. července v 19:30 zahajovací koncert, kde se po boku Václava Hudečka představí loňská vítězka Marie Hasoňová, pěvci Richard Samek a Michaela Katráková, doprovázet bude Festivalový orchestr Pardubice. Studenti budou pilně pracovat pod vedením Václava Hudečka a prof. J. Fišera z Pražské Konzervatoře. Veřejnosti se představí na třech absolventských koncertech a sice 5. srpna, 7. srpna a 8. srpna, vždy v 19:30 v Lázeňském divadle v Luhačovicích. Finále Akademie je připraveno na 9. srpna do Domu kultury Elektra v Luhačovicích, kde od 19:30 proběhne závěrečný Galakoncert s oceněním nejlepších absolventů.

Součástí letošního projektu je také koncert nazvaný Krásné stavby s krásnou hudbou. Ten se uskuteční v barokním Kostele Narození Panny Marie ve Zlíně-Štípě v neděli 4. srpna od 18.00 hodin. O mimořádný zážitek se postarají Václav Hudeček – housle, Pavel Svoboda – varhany, Gustav Beláček – basbaryton, Eliška Zajícová –mezzosoprán, Festivalový orchestr Pardubice.
Celý popis
Naposledy změněno: 28. 7. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Apartmány Eden v Luhačovicích

Apartmány Eden v Luhačovicích

Luhačovice, Východní Morava
Lázeňský hotel Krystal v Luhačovicích

Lázeňský hotel Krystal v Luhačovicích

Luhačovice, Východní Morava
Garni hotel Riviera Luhačovice

Garni hotel Riviera Luhačovice

Luhačovice, Východní Morava