Úvod > Aktuality

Aktuality Středočeský kraj

In-line bruslení je populární hlavně v posledních letech a není zdaleka jen doménou mladších generací. Pokud jste nikdy nestáli na kolečkových bruslích, doporučujeme nejprve absolvovat nějaký kurz, nastudovat si zásady bezpečného bruslení a vyrazit na dobře upravenou bruslařskou stezku s nízkou náročností pro začátečníky. In-line dráhy ve městech i blízké přírodě rostou jako houby po dešti a nabízí spojení aktivního pohybu na bruslích s možností občerstvit se v přilehlých restauracích nebo využít další sportovní aktivity jako třeba beach volejbal nebo koupání.
Zajímá vás aktuální dění v regionu Středočeský kraj? Na portálu Kudyznudy.cz najdete tisíce novinek a tipů kam zrovna vyrazit. Prohlédněte si, co se právě odehrává ve světe kultury, památek, zážitků a turistiky. Stačí si jen vybrat z nepřeberného množství aktualit.

Jak (se) nezabít na in-line bruslích a kde si skvěle zajezdit

In-line brusle jsou módním sportem a jako takové zažívají neobyčejný rozkvět. Brusle má dnes (zejména ve městech) téměř každý a počet stezek pro bruslaře se také množí. Naneštěstí počet tras neroste tak rychle jako počet bruslařů. Povrchy jsou navíc využívány i cyklisty, a tak je na trasách často provoz jako na pražské magistrále.
Středočeský kraj | Letní sporty