Úvod > Co chcete dělat? > Sportovní areál u Červených domků v Hodoníně
Životní styl

Sportovní areál u Červených domků v Hodoníně

Sportovní areál stadionu u Červených domků slouží k tréninkům a utkáním fotbalových oddílů, k tréninkům atletických disciplín, školním sportovním třídám, zájmovým organizacím a široké veřejnosti.
V areálu stadionu se nachází travnaté fotbalové hřiště, atletický ovál s umělým povrchem, atletické sektory pro skok daleký, skok vysoký, skok o tyči, vrh koulí, hod oštěpem, vrh kladivem a hod diskem. Pro příchozí diváky je k dispozici tribuna o kapacitě 500 míst k sezení.

Pro všechny sportovní nadšence je v prostorách sportovního areálu připraveno minihřiště (rozměry 40 x 20 m), které je určeno pro míčové sporty a k využití zejména volného času dětí, mládeže i dospělých. Dále je možno využívat hokejbalové hřiště a tři volejbalové kurty.

Celková poloha stadionu v sousedství lesoparku s běžeckými tratěmi je nespornou výhodou, jak doplnit aktivity o aktivní pohyb v přírodě sportovců i široké veřejnosti.
 

Park Na Zahájce v Hruškách

Odpočinkové zóny kolem rybníka s molem, dětské, workoutové a fotbalové hřiště, ohniště, hruškový sad i lesopark. Tak by mohl nově vypadat park Na Zahájce v Hruškách, který v červnu 2021 zničilo tornádo. Každý návštěvník si v novém parku v Hruškách najde něco svého. Vzniknou tam plochy pro hraní dětí, posilování těla, poznávání přírody, plavání, fotbal nebo procházky se psy.

Do rybníka bude vbíhat dřevěné molo ve tvaru hrušky a posedové schody, které v létě využijí plavci a v zimě bruslaři. Okolí rybníka s trvalkovými záhony plynule přejde v lesopark a za ním pak vyroste travnaté hřiště pro fotbal a přístřešek pro posezení. Během hodů se sem přesunou kolotoče.
 

Provozovatel

TEZA Hodonín, příspěvková organizace

Josefa Suka 3584/41
695 01 Hodonín
Tel.:
+420 777 695 013
Email:
hala@teza-hodonin.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.teza-...
GPS:
48,861789 17,107448
 
Region:
Jihomoravský kraj
Oblast:
Slovácko
Město:
Hodonín
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Fresh Burgr’s

Fresh Burgr’s

Hodonín, Jihomoravský kraj
Hotel Panon v Hodoníně

Hotel Panon v Hodoníně

Hodonín, Jihomoravský kraj
Apartmány Lužičan

Apartmány Lužičan

Lužice, Jihomoravský kraj