Úvod > Co chcete dělat? > Sport, relaxace i dobrá česká kuchyně v Lovecké Mumlavě
Zážitky

Sport, relaxace i dobrá česká kuchyně v Lovecké Mumlavě

Přijeďte si aktivně odpočinout do horského hotelu Lovecká Mumlava v Harrachově. Mimo restaurace s domácí kuchyní a sauny s fitcentrem je pro vás připravená řada zajímavých pobytových balíčků.
Hotel Lovecká Mumlava je typický horský hotel, nacházející se v nádherné zalesněné části obce Harrachov. Díky své vynikající poloze je ideálním místem pro všechny milovníky přírody, turistiky i zimních sportů.

V blízkosti hotelu se nachází lyžařské areály Rýžoviště a Čertova hora, a přímo před hotelem začíná běžkařská stopa, která vyvede milovníky bílé stopy na vrcholy Krkonoš, např. na Voseckou a Labskou boudu, nebo na Dvoračky. Pro pěší turisty se přímo nabízí výlet k Mumlavskému vodopádu, který se nachází jen 500 m od hotelu a jistě vás ohromí svou nádherou. Mimo pěší turistiky se v tomto koutě hor můžete věnovat také cykloturistice.  

Hotelová restaurace
nabízí široký výběr jídel domácí kvality jak pro ubytované hosty, tak pro volně příchozí turisty. Součástí restaurace je i venkovní terasa s celoročním provozem. Samozřejmostí je také možnost připojení Wi-Fi. Po náročném výletu máte v Lovecké Mumlavě možnost relaxace v sauně nebo fitcentru. Hotel pořádá také zajímavé sportovní akce, jako jsou výlety na běžkách a na kole krkonošskou přírodou i Jizerskými horami. Ale ani na zamilované se v Lovecké Mumlavě nezapomíná, pro něž je připraven romantický pobyt.

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Roubenka

Restaurace Roubenka

Harrachov, Liberecký kraj
Hotel Harrachov Inn

Hotel Harrachov Inn

Harrachov, Liberecký kraj
Resort Sklář Harrachov

Resort Sklář Harrachov

Harrachov, Liberecký kraj
Wellness hotel Svornost v Harrachově

Wellness hotel Svornost v Harrachově

Harrachov, Liberecký kraj