!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > RaftCamp Veltrusy - rafting pro každého
Letní sporty

RaftCamp Veltrusy - rafting pro každého

RaftCamp Veltrusy je situován u Prahy na olympijské vodní dráze, která slouží pro rafting, vodní slalom, rodeo a vodní turistiku. Součástí je AC Bar, venkovní vyhřívaný bazén a vlastní sociální zázemí. Areál je přístupný všem milým lidem. Místo si zde najdou jak rodiny s dětmi, tak parta kamarádů.
Nabízíme vám bezpečný adrenalin s certifikovanými průvodci. Jedná se o půldenní programy pro individuální turisty, organizované skupiny a firemní kolektivy v poklidném prostředí Polabí. Programy pro nedotčené začátečníky i pro ostřílené vodáky. Po sportovní části vám rádi nabídneme v AC Baru lahodné točené pivo, výborné grilované pochutiny, anebo můžete relaxovat ve venkovním vyhřívaném bazénu.

Hlavní výhodou našeho areálu oproti přírodním řekám je garance celoroční sjízdnosti a atraktivita tohoto vodáckého úseku, který dosahuje obtížnosti až WW III.

Doprovodné sportovní aktivity – turnaj v lukostřelbě, kroket, petanque, cyklistický výlet.

Pro zahraniční klientelu zajišťujeme programy v anglickém a německém jazyce.
Doprovodné služby – doprava na místo a zpět z celé ČR, catering od základního občerstvení po BBQ party, ubytování v kempu, chatičkách či hotelu.

Další volnočasové aktivity v blízkém okolí – in-line brusle, cyklostezka Praha-Drážďny, rodiště Antonína Dvořáka Nelahozeves, barokní zámek Veltrusy, město Mělník a další.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 30. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Pikniky na zámku Nelahozeves

Pikniky na zámku Nelahozeves

Nelahozeves, Střední Čechy
Resort Svět

Resort Svět

Úžice, Střední Čechy
Chata Lucie pod slavnou horou Říp

Chata Lucie pod slavnou horou Říp

Mnetěš, Severozápadní Čechy