Úvod > Co chcete dělat? > RaftCamp Veltrusy – rafting pro každého
Letní sporty

RaftCamp Veltrusy – rafting pro každého

RaftCamp Veltrusy je situován u Prahy na olympijské vodní dráze, která slouží pro rafting, vodní slalom, rodeo a vodní turistiku. Součástí je AC Bar, venkovní vyhřívaný bazén a vlastní sociální zázemí. Areál je přístupný všem milým lidem. Místo si zde najdou jak rodiny s dětmi, tak parta kamarádů.
Nabízíme vám bezpečný adrenalin s certifikovanými průvodci. Jedná se o půldenní programy pro individuální turisty, organizované skupiny a firemní kolektivy v poklidném prostředí Polabí. Programy pro nedotčené začátečníky i pro ostřílené vodáky. Po sportovní části vám rádi nabídneme v AC Baru lahodné točené pivo, výborné grilované pochutiny, anebo můžete relaxovat ve venkovním vyhřívaném bazénu.

Hlavní výhodou našeho areálu oproti přírodním řekám je garance celoroční sjízdnosti a atraktivita tohoto vodáckého úseku, který dosahuje obtížnosti až WW III.
  •  
  • 500 metrů dlouhá propust s velkým spádem a řadou umělých překážek,
  • atraktivní vodácké prostředí – silný proud, velké vlny a mohutné vodní válce,
  • skutečná divoká voda a intenzivní prožitek,
  • program pro úplné začátečníky, ale i pro zkušenější vodáky,
  • každý účastník je vybaven kvalitním vodáckým vybavením pro rafting a vodní turistiku, dle evropských standardů (helma, plovací vesta, neopren, neoprenové boty, nepromokavá bunda, pádlo),
  • každý člun je vybaven základním záchranným materiálem a je řízen zkušeným instruktorem,
  • pro maximální bezpečnost klientů je součástí programu komplexní teoretická instruktáž včetně krátkého školení záchrany v divoké vodě,
  • před vplutím do propusti se vše prakticky a důkladně procvičuje na klidné vodě.


Doprovodné služby – doprava na místo a zpět z celé ČR, catering od základního občerstvení po BBQ party, ubytování v kempu, chatičkách či hotelu. Doprovodné sportovní aktivity – turnaj v lukostřelbě, kroket, petanque, cyklistický výlet.

Další volnočasové aktivity v blízkém okolí – in-line brusle, cyklostezka Praha-Drážďny, rodiště Antonína Dvořáka Nelahozeves, barokní zámek Veltrusy, město Mělník a další.

Ubytování a restaurace v okolí

Pikniky na zámku Nelahozeves

Pikniky na zámku Nelahozeves

Nelahozeves, Středočeský kraj
Resort Svět

Resort Svět

Úžice, Středočeský kraj