Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Dvůr pohody ve Varnsdorfu
kvetinový pokoj
"> kvetinový pokoj "> spolecenská místnost "> pohled na penzion "> koupelna "> fitness "> telocvicna "> posezení u krbu "> bezbariérový pokoj "> detský koutek "> odpocívárna u sauny "> sauna "> vinárna "> vnitrní prostory "> královský pokoj "> apartmán "> venkovní bazén "> detské hrište "> minigolf
Přidat foto
Ubytování

Penzion Dvůr pohody ve Varnsdorfu

Penzion Dvůr pohody nabízí kvalitní ubytování a pohodlí i pro náročnější hosty a návštěvníky. Všichni hosté mají možnost během pobytu poznat příjemné domácí prostředí, pohodu a relaxaci spojenou s širokými možnostmi aktivního využití volného času v každé roční době.

Penzion Dvůr pohody se nachází v klidné části Varnsdorfu ležící při hranici s Německem (Großschönau) v blízkosti údolí řeky Mandavy, nedaleko od centra města, které je regionálním střediskem Lužických hor a branou do Šluknovského výběžku.

Hlavní budova penzionu, podstávkový dům z roku 1800, prošla v letech 2009 až 2012 rozsáhlou rekonstrukcí s cílem zachování původní krásy této tradiční architektury severních Čech a Horní Lužice. Hlavní budova má celkem osm velkých 2 až 4 lůžkových pokojů, samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC, satelitní TV a internetovou přípojkou. Na patře je k dispozici osobní PC s internetem.

Hostům je k dispozici i druhá budova – Stodola, která byla znovu vystavěna na místě původního hospodářského stavení. Ve Stodole je jeden bezbariérový pokoj pro 2 osoby a 2 veliké apartmány s kuchyní pro 5-6 osob.

V penzionu je k dispozici 17 m dlouhý bazén, finská sauna, minigolf, stolní tenis, dětské hřiště s velkou trampolínou, půjčovna kol a holí na nordic walking, úschovna kol, vybavená tělocvična s fitness stroji, venkovní posezení u ohniště a grilu. Venkovní parkoviště má kapacitu 10 míst pro osobní automobily, parkovat lze i na dalších 2 místech. Uvnitř penzionu naleznete útulnou vinárnu, společenskou místnost s krbovými kamny a dětským koutkem.

Provozovatel

RRC s.r.o.

Bratislavská 997
407 47 Varnsdorf
Tel.:
+420 605 235 699
Tel.:
+420 603 863 504
Email:
info@penzion-varn...
WWW:
www.penzion-varns...
GPS:
50,910645 14,643157
 
 

Vstupné

Cena: 650 Kč

Poznámka:

Cena za dvou až čtyřlůžkový pokoj v hlavní sezóně. Vánoce, Silvestr a Velikonoce: 800 Kč.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Café Dlask ve Varnsdorfu

Kavárna Café Dlask ve Varnsdorfu

Varnsdorf, Ústecký kraj
Klášterní penzion v Jiřetíně pod Jedlovou

Klášterní penzion v Jiřetíně pod Jedlovou

Jiřetín pod Jedlovou, Ústecký kraj
Chata Tollendorf v Lužických horách

Chata Tollendorf v Lužických horách

Jiřetín pod Jedlovou, Ústecký kraj
Tolštejnská hospoda přímo na hradě Tolštejn

Tolštejnská hospoda přímo na hradě Tolštejn

Jiřetín pod Jedlovou, Ústecký kraj