Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty > PHH Paintball v Horní Kamenici
Hrište outdoor
Letní sporty

PHH Paintball v Horní Kamenici

Dopřejte si adrenalinový zážitek v krytých i venkovních prostorách v blízkosti Plzně.
PPH Plzeň provozuje paintballové indoor & outdoor hřiště v Horní Kamenici nedaleko Plzně. Díky dvoupatrové zastřešené aréně rozkládající se na více než 2 000 m2 je možné hrát v jakémkoliv počasí. Hřiště dále nabízí venkovní prostory o rozloze cca 10 000 m2. Na hřišti je možné zakoupit teplé a studené nápoje, grilovat klobásy popřípadě objednat jídlo z místní restaurace a odpočinout si v zastřešeném posezení.

Snažíme se přizpůsobit přáním zákazníka, zajišťujeme firemní akce, školní výlety rozlučky se svoboudou apod. Jsme flexibilní, zajedeme za vámi na váše místo s kompletním vybavení a zorganizujeme hru. Nabízíme možnost zapůjčení vybavení bez naší asistence. Půjčujeme pouze značkové a prověřené vybavení od předních světových výrobců. Na hřišti se o vás postará zkušený lektor.

Navštívit nám můžete ve dvou kontaktních centrech – v Plzni na ulici Pražská 39 nebo ve Staňkově v ulici Americká 186.

Jílovský masopust

Tradiční zábavní akce pro celou rodinu se odehraje v Jílovém u Prahy v sobotu 28. ledna. Masopust je v Jílovém u Prahy den plný veselí, zábavy, dobrého jídla, pití, hudby a tance.
Jílové u Prahy, Středočeský kraj

Robotika – workshop

Workshop LEGO robotiky pro děti ve věku 6-8 a 9-14let.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

Mechanika workshop

Tlapková patrola, workshop pro děti ve věku 4-6let.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

Jak posílit imunitu a spánek u dětí?

Ukážeme vám jak Vám esenciální oleje pomohou udržet se v klidu a v pohodě.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

Aktivity v okolí

Výstava čínského umění China Art Jílové u Prahy

Expozice nabízí přes 2000 asijských artefaktů. V budově, kde se výstava nachází se připravuje i autentická čajovna s kvalitními čínskými čaji a nevšedním zážitkem přípravy čínského čaje.
Jílové u Prahy, Středočeský kraj

Regionální muzeum v Jílovém u Prahy

Muzeum se specializací na těžbu zlata sídlí v historické budově zvané Mince v dolní části náměstí, kde byl do roku 1420 horní úřad. Zatímco o Kutné Hoře a Jihlavě se kdysi hovořilo jako o stříbrných pokladnicích Českého království, v okolí Jílového se rozkládal zlatonosný revír.
Jílové u Prahy, Středočeský kraj

TJ Sokol a Restaurace Sokol v Jílovém u Prahy

Přijdte si k nám s celou rodinou zasportovat a vychutnat si dobré jídlo po sportovním výkonu.
Jílové u Prahy, Středočeský kraj

Naučná stezka Jílovské zlaté doly

Naučná stezka Jílovské zlaté doly je názorným doplňkem ke stálé expozici zlata Regionálního muzea v Jílovém u Prahy. Stezka vede většinou po polních cestách a je přístupná po celý rok. Má dvě trasy, z toho jednu okružní. Jedna z nich měří 4,5 km a druhá 5 km.
Jílové u Prahy, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Palírna Radlík u Jílového

Řízené kvašení, pomalé pálení na klasické dvoukotlové měděné aparatuře, řemeslný a osobní přístup je kombinován s moderními postupy a inovacemi. Řadíme se k těm, kteří povznášejí ovocné pálenky mezi prestižní ušlechtilé destiláty.
Jílové u Prahy, Středočeský kraj

Restaurace U Vemenáče

Přijďte na výborné jídlo a čepované pivo do restaurace s domácí gastronomií v obci Kamenný Přívoz.
Kamenný Přívoz, Středočeský kraj

Restaurace Mandava

Srubová,nekuřácká restaurace je zaměřena na poctivou českou kuchyni, připravenou z čerstvých surovin. Nabízí možnost organizace svateb ve stylovém prostředí. Stejně tak rodinné oslavy, narozeninové večírky, promoce, firemní akce, posezení u živé hudby a možnost ubytování.
Sulice, Středočeský kraj

Camping Oase Praha

Camping leží na jižním okraji Prahy, mezi obcemi Zatníky a Libeň. Kemp nabízí ubytování ve stanech, karavanech i v budově. Je vhodný pro rodiny s dětmi, sportovce, turisty, cyklisty a další milovníky kempování.
Dolní Břežany, Středočeský kraj