Úvod > Co chcete dělat? > Lázně Lednice – lázně pohádkového kraje
Lázně a wellness

Lázně Lednice – lázně pohádkového kraje

Místo přírodních krás a pohádkových zámků pro vás otevřelo nový lázeňský areál. Lázeňský dům Perla je moderní rehabilitační zařízení v těsné blízkosti zámecké zahrady poskytuje komplexní léčebné a rehabilitační služby. Na jaře 2017 získala Lednice oficiální status lázeňského místa.
Lednické lázně využívají účinků přírodní jodobromové minerální vody, která blahodárně působí na pohybový a oběhový systém, na neurologické nemoci, ale i na gynekologické potíže a stavy po popáleninách.

Lázně nabízí komfortní ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech s příslušenstvím s celkovou kapacitou 80 lůžek. Hosté mají k dispozici restauraci, kavárnu s venkovní terasou, zasedací místnost pro 40 osob, internetový koutek, prostornou tělocvičnu, fitcentrum, saunu a bazén s vířivkou a protiproudem. Bezbariérový přístup je zabezpečen do všech částí budovy.

Nádherné lázeňské prostředí, příjemný personál a blahodárné účinky minerální vody určitě uspokojí i náročnější klientelu.

Lednické lázně nově připravily ambulantní balíčky pro ty, kteří jsou neustále v jednom kole. Balneo provoz je otevřen denně včetně víkendů a svátků a lze si tak naplánovat tyto nové ambulantní balíčky. Stačí se jen telefonicky objednat a dopřát si na hodinku či dvě pořádnou relaxaci. Například balíček Kleopatra. Tento magický rituál krásy bude pro všechny dámy výborným dárkem. Najdete v něm koupel královny, masáž, tělový peeling, zábal a olejovou péči. Krásným doplňkem k balíčku je vydatný oběd v lázeňské restauraci a sada tělové kosmetiky značky Afrodita, která si vás podmaní svou nádhernou vůní.

Pohádkový kraj obklopující Perlu, se pyšní velkým počtem cyklostezek, ke kterým nově Lázně Lednice nabízí pobytový balíček Cyklowellness. Objevujte na kole krásy Lednicko-Valtického areálu-Lichtenštejnskými cyklostezkami a nechte se hýčkat vybranými procedurami k uvolnění unavených nohou a relaxaci celého těla.

Novinky 2021
Letošní novinkou lázeňského domu Perla je pobytový balíček Konopí pro vaše zdraví – intenzivní kúra, složený z konopných procedur, jodobromových koupelí, klasické masáže a pitné kúry konopného čaje s konopným olejem Omega D3. Konopí obsahuje vitamín E a celou řadu minerálů (hořčík, zinek, vápník) a enzymů, má protizánětlivé, hojivé a antibakteriální účinky a působí blahodárně na celý nervový systém.

Provozovatel

Lázně Lednice

Břeclavská 700
691 44 Lednice
Tel.:
+420 519 304 811
Tel.:
+420 724 730 804
Email:
recepce@lednicela...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.lednicelazne.cz
GPS:
48,795971 16,810305
 
 

Vstupné

Cena: 1 550 Kč

Poznámka:Ceny za procedury a pobytové balíčky jsou dostupné na webu lázní.

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar Lednice

Pivovar Lednice

Lednice, Jihomoravský kraj
Relax Hotel Štork

Relax Hotel Štork

Lednice, Jihomoravský kraj
Vinný sklípek Hrozínek

Vinný sklípek Hrozínek

Lednice, Jihomoravský kraj
Penzion Lichtenštejnské domky

Penzion Lichtenštejnské domky

Lednice, Jihomoravský kraj