Úvod > Co chcete dělat? > Harrachovka Resort – lázeňský komplex v Harrachově
Harrachovka Resort - lázeňský komplex v Harrachově
"> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Lázně a wellness

Harrachovka Resort – lázeňský komplex v Harrachově

Nový lázeňský komplex Harrachovka najdete v klidném koutku Harrachova, na louce u lesa, přesto pouze 2 minuty od centra. Přijeďte k nám za zdravím, krásou a odpočinkem. Čeká na vás pohoda a řada akcí.
Okolí Harrachova je protkáno sítí cyklostezek, turistickými i běžkařskými trasami, které uspokojí začátečníky i náročné sportovce. Když se místní rašelina začala využívat k léčebným zábalům, začal být Harrachov vnímán nejen jako středisko sportování, ale i jako lázeňské letovisko. Na tuto tradici dnes navazují spa a wellness programy wellness centra v Resortu Harrachovka****. Samotné umístění resortu v klidném prostředí uprostřed zeleně navozuje atmosféru dobré pohody, ke které přispívá rodinné prostředí i kulinářská nabídka mezinárodní kuchyně i českých specialit.

Kombinace aktivního sportování, včetně nabídky adrenalinových sportů, s lázeňskými procedurami a wellness programy nenechá nikoho na pochybách, že Harrachovka**** je ideálním místem pro aktivní odpočinek i relaxaci. Proto sem jezdí návštěvníci všech věkových kategorií a zájmů, rodiny s dětmi, senioři, menší i větší skupiny návštěvníků. Resort nabízí dobré zázemí pro konání firemních akcí a celodenní zábavné programy.

V resortu jsme připravili moderní a příjemné prostředí pro každého, kdo si potřebuje odpočinout a zregenerovat se. Nabízíme speciální wellness a beauty programy zaměřené na zlepšení fyzické kondice a na důslednou regeneraci celého těla. Využíváme příznivých klimatických podmínek horského střediska. Můžete si vybrat ze široké nabídky wellness a beauty balíčků či na místě nechat sestavit individuální plán.

Resort Harrachovka**** poskytuje ubytování ve třech objektech zasazených do klidného prostředí nedaleko pulzujícího centra horského letoviska Harrachov.

Hotel Harrachovka ****
- nabízí hotelovou recepci, wellness recepci, bazén, saunu, infrasaunu, páru, masáže, vibrační plošinu, koupelové a masážní vany,  parafín rukou a obličeje, rašelinové obklady, solnou jeskyni, fitness, konferenční sál pro 70 osob divadelním uspořádáním, lyžárnu, půjčovnu horských kol, pedikůru, manikůru, kosmetiku, dětský koutek a restauraci.

Hotel Mumlava**** – nabízí lyžárnu a stolní tenis. Hotel je nekuřácký.

Hotel Svetik ***
– nabízí společenskou místnost a lyžárnu. Hotel je nekuřácký s možností ubytování se čtyřnohými mazlíčky.

Hosté hotelů mohou využívat všechny služby Resortu Harrachovka****. V resortu nabízíme možnosti stravování v následujících objektech:

Restaurace Kamenice - nově zrekonstruovaná restaurace s terasou pro hotelové hosty. Nabízí stravování formou bohatých buffetových stolů s vyhlídkou na říčku Kamenici.

Letní terasa – lahůdky z grilu a "smokeru" si vychutnáte při posezení pod slunečníky v překrásném prostředí na břehu říčky Kamenice.
 

Provozovatel

Resort Harrachovka

Nový svět 139
512 46 Harrachov
Tel.:
+420 481 528 110
Email:
novotna@harrachov...
Email:
hotel@harrachovka...
WWW:
www.harrachovka.com
GPS:
50,777502 15,425535
 
Region:
Liberecký kraj
Oblast:
Krkonoše
Město:
Harrachov
 

Vstupné

Poznámka:Informace o cenách najdete na webových stránkách provozovatele.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace My Piknik

Restaurace My Piknik

Harrachov, Liberecký kraj
Restaurace Terassa

Restaurace Terassa

Harrachov, Liberecký kraj
Wellness hotel Svornost v Harrachově

Wellness hotel Svornost v Harrachově

Harrachov, Liberecký kraj
Penzion Pohl v Harrachově

Penzion Pohl v Harrachově

Harrachov, Liberecký kraj