!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hry Geofun v Náchodě
Zážitky

Hry Geofun v Náchodě

V Náchodě si užijete spoustu legrace. Zahrát si zde můžete několik her Geofun. Jedná se o geolokační zábavné hry určené pro chytré telefony s operačními systémy Android a iOS, které provedou hravé turisty zábavnou a soutěžní formou po nejzajímavějších místech v regionu.

Náchodská podkova

Hra „Náchodská podkova", jejíž děj je inspirován stejnojmennou pověstí, má královského průvodce. A to doslova, neboť je jím sám český král Fridrich Falcký. Ten se po prohrané bitvě na Bílé hoře ocitl ve velkých nesnázích a musí přes Náchod urychleně opustit České království. Podaří se mu zachránit si holý život?
 

Na tom zámku straší

Hra „Na tom zámku straší!" je inspirována též jednou z místních pověstí. Na náchodském zámku se dějí prapodivné věci, které zřejmě souvisí s událostmi, které se zde v minulosti staly. Je nezbytné přijít tomu na kloub a tajemnou kletbu zlomit, protože jen tak zde majitel náchodského panství, Ottavio Piccolomini, konečně nalezne svůj vytoužený klid.
 

Zachraň princeznu

Hra s názvem "Zachraň princeznu!" vás zavede do obnovených Malých lázní Běloves. Zde zahájíte putování, kterým vás bude provázet její Jasnost princezna Ida Waldecko-Pyrmontská. Pomůžete jí zachránit život tím, že najdete lék na její neduhy?


K odehrání hry vám postačí chytrý telefon se staženou aplikací Geofun. Hru si můžete instalovat i prostřednictvím internetového prohlížeče. Pak už jen stačí, abyste se přesunuli na start. Hra vám zabere přibližně jednu hodinu a dá se odehrát kdykoliv během roku.
Zobrazit více

Provozovatel

Město Náchod

Masarykovo náměstí 1
547 01 Náchod
Tel.:
+420 491 426 060
Tel.:
+420 778 411 680
Email:
infocentrum@mesto...
WWW:
https://www.mesto...
WWW:
https://www.geofu...
GPS:
50,417312 16,162809
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Dannyho kavárna v Hotelu U Beránka

Dannyho kavárna v Hotelu U Beránka

Náchod, Královéhradecko
Restaurace v Hotelu U Beránka

Restaurace v Hotelu U Beránka

Náchod, Královéhradecko
Icekram

Icekram

Náchod, Královéhradecko
Pivovar Primátor v Náchodě

Pivovar Primátor v Náchodě

Náchod, Královéhradecko