Úvod > Co chcete dělat? > Camping Mlýn Boskovice – dovolená v Moravském krase
kemp
"> kemp "> kemp "> kemp "> kemp "> kemp "> kemp
Přidat foto
Zážitky

Camping Mlýn Boskovice – dovolená v Moravském krase

Chcete strávit rodinou dovolenou na jihu Moravy, na dosah malebné přírody, atraktivních výletů, sportovních aktivit a hlavně pohody? Navštivte Boskovice, městečko s historií, dech beroucí přírodou a širokou nabídkou kulturních a sportovních aktivit. Bydlet můžete přímo ve sportovním areálu.
Camping Mlýn Boskovice nabízí příjemné a výhodné ubytování pro rodinky s dětmi i milovníky aktivní dovolené. Vítaní jsou i vaši psí mazlíčci. Ubytování je možné v pěti 4-6 lůžkových chatkách či ve stanech, pro které máme připravené rovné a travnaté plochy.

V těsné blízkosti kempu se nachází tenisové kurty, kde si můžete zahrát i objednat hodinu s trenérem, nově rekonstruovaný akvapark či fotbalové hřiště. Zdejší přírodu si zamilují turisté i cyklisti. Využít mohou celou řadu zajímavých tras. Pro zájemce zajistíme vyjížďky na koních. Pokud chcete o prázdninách hlavně poznávat, jistě si vyberete z bohaté nabídky výletních míst, které se nachází do 20 km od Boskovic. Pokud cestujete hlavně za kulturou či zábavou, určitě vás potěší některá ze tří boskovických diskoték, sportovně zábavní centrum Modrá věž s bowlingovými drahami nebo moderní kino.

V kempu je veškeré zařízení nově vybudováno, včetně sociálního zařízení, kuchyňky a společenské místnosti. Hosté kempu se mohou občerstvit v nově otevřeném bufetu U mlynáře.

Provozovatel

Camping Mlýn Boskovice

Podhradí 3
680 01 Boskovice
Tel.:
+420 731 486 648
Email:
campingboskovice@...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.dokem...
GPS:
49,483638 16,668068
 
 

Vstupné

Cena: 100 Kč

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Mongolská jurta Žďár

Mongolská jurta Žďár

Žďár, Jihomoravský kraj
Zámecký penzion a restaurace Kopeček

Zámecký penzion a restaurace Kopeček

Rájec-Jestřebí, Jihomoravský kraj
Wellness hotel Stará škola

Wellness hotel Stará škola

Sloup, Jihomoravský kraj